шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни24Опис Відгуки1Обговорення  Корисне
Купити обприскувач Forte KF-16 за ціною від 1249 грн.
Фото 8

Характеристики та опис Forte KF-16

Вага: 5.5; Фіксатор трубки; Змінні форсунки; Фіксатор безперервного поливу; Час роботи (год): 6; Ємність (Агод): 8; Напруга (В): 12; Матеріал трубки: нержавіюча сталь; Тип трубки: вузька; Телескопічна трубка; Макс. тиск (бар): 5; Продуктивність (рідина) (л/хв): 3.6;єм (л): 16; Об' Конструкція: наплічний
Рейтинг за відгуками:
0
1
0
Типакумуляторний
Конструкціянаплічний
Характеристики
Об'єм16 л
Продуктивність (рідина)3.6 л/хв
Макс. тиск5 бар
Макс. температура рідини35 °C
Телескопічна трубка
Тип трубкивузька
Матеріал трубкинержавіюча сталь
Акумулятор
Напруга12 В
Ємність8 Агод
Час роботи6 год
Індикатор заряду
Інше
Фіксатор безперервного поливу
Змінні форсунки
Фіксатор трубки
Вага5.5 кг
Габарити35х48х18 см
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
За свої гроші цілком адекватний апарат
28 квітня 2024, 19:24 #
Переваги:Багато насадок, норм автономність

Недоліки:Дубовий шланг

Коментар:Продуманий дизайн

Автор:Иван Иванович

від 1 249  до 2 345 грн.
Обприскувач FORTE KF-16 8АН/12V (121871) 121871
FOXTROT.UA (Київ)
1 349 грн.
← купити
Акумуляторний обприскувач Forte KF-16
Stls.store (Київ)
1 317 грн.
← купити
Обприскувач Forte акумуляторний KF-16 8АН/12V, 2-4 бар, 16л (121871) 121871
Brain.com.ua (Київ)
1 552 грн.
← купити
Обприскувач Forte акумуляторний KF-16 8АН/12V, 2-4 бар, 16л (121871) 121871
Itbox.ua (Київ)
← купити
Акумуляторний (електричний) обприскувач Forte KF-16
Denika.ua (Харків)
1 526 грн.
← купити
Обприскувач акумуляторний ранцевий FORTE KF-16 121871
Motoblok.biz (Київ)
1 249 грн.
← купити
Обприскувач акумуляторний Forte KF-16 16 л (BP121871)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Обприскувач Forte акумуляторний KF-16 8АН/12V, 2-4 бар, 16л (121871)
Rozetka.ua (Київ)
2 117 грн.
← купити
Обприскувач акумуляторний Forte KF-16 16 л (BP121871)
Rozetka.ua (Київ)
2 345 грн.
← купити
Обприскувач акумуляторний Forte CL-16A 16 л
Rozetka.ua (Київ)
2 150 грн.
← купити
Обприскувач акумуляторний Forte CF-16 PRO 16 л
Rozetka.ua (Київ)
2 066 грн.
← купити
Обприскувач акумуляторний Forte KF-16
Rozetka.ua (Київ)
1 489 грн.
← купити
Обприскувач акумуляторний садовий 16 літрів Forte KF-16 (121871)
Rozetka.ua (Київ)
1 706 грн.
← купити
Обприскувач акумуляторний Forte KF-16 16 л
Rozetka.ua (Київ)
1 950 грн.
← купити
Обприскувач акумуляторний Forte CL-16A 8АН/12V 16 л
Rozetka.ua (Київ)
1 845 грн.
← купити
Обприскувач акумуляторний Forte KF-16 8АН/12V 16 л
Rozetka.ua (Київ)
2 204 грн.
← купити
Обприскувач Forte акумуляторний KF-16 8АН/12V, 2-4 бар, 16л (121871)
Rozetka.ua (Київ)
2 130 грн.
← купити
Обприскувач акумуляторний ранцевий садовий Forte KF-16A 16л
Rozetka.ua (Київ)
1 399 грн.
← купити
Обприскувач Forte акумуляторний KF-16 8АН/12V, 2-4 бар, 16л (121871) Forte 121871 978480
Rozetka.ua (Київ)
2 045 грн.
← купити
Обприскувач акумуляторний Forte KF-16
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Обприскувач акумуляторний Forte KF-16
Rozetka.ua (Київ)
1 345 грн.
← купити
Обприскувач акумуляторний Forte KF-16
Rozetka.ua (Київ)
1 539 грн.
← купити
Акумуляторний ранцевий обприскувач 16 л Forte KF-16
Rozetka.ua (Київ)
1 490 грн.
← купити
Обприскувач акумулятоній Forte KF-16 (113669)
Rozetka.ua (Київ)
1 473 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Forte KF-16, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: обприскувач Forte KF-16. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на обприскувач Forte KF-16 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія