шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни18Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1
Купити обприскувач Vitals Sm 212o за ціною від 1330 грн.
Фото 16

Характеристики та опис Vitals Sm 212o

Вага: 4.5; Фіксатор трубки; Змінні форсунки; Мірна шкала; Поворотне сопло; Фіксатор безперервного поливу; Час роботи (год): 1.5; Ємність (Агод): 8; Напруга (В): 12; Матеріал наконечника: латунь; Матеріал трубки: нержавіюча сталь; Тип трубки: вузька; Макс. тиск (бар): 4.5; Макс. дальність обприскування (м): 5
Типакумуляторний
Конструкціянаплічний
Характеристики
Об'єм12 л
Продуктивність (рідина)3.6 л/хв
Макс. дальність обприскування5 м
Макс. тиск4.5 бар
Тип трубкивузька
Матеріал трубкинержавіюча сталь
Матеріал наконечникалатунь
Акумулятор
Напруга12 В
Ємність8 Агод
Час роботи1.5 год
Індикатор заряду
Інше
Фіксатор безперервного поливу
Поворотне сопло
Мірна шкала
Змінні форсунки
Фіксатор трубки
Рівень шуму82 дБ
Вага4.5 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
Vitals Sm 212o
ІнструкціїИнструкция.
від 1 330  до 1 936 грн.
Обприскувач VITALS Sm 212o (241178) 241178
FOXTROT.UA (Київ)
1 612 грн.
← купити
Опрыскиватель аккумуляторный Vitals Sm 212o 241178
Sertan.com.ua (Київ)
1 331 грн.
← купити
Обприскувач акумуляторний Vitals Sm 212o
АЛЛО (Київ)
1 330 грн.
← купити
Обприскувач акумуляторний Vitals Sm 212o 12л 12В 1х8А·год 4.5бар 4.5кг 241178
Comtrading.ua (Київ)
1 525 грн.
← купити
Обприскувач акумуляторний Vitals Sm 212o 12л 12В 1х8А·год 4.5бар 4.5кг (241178) UA 241178
Sota.store (Київ)
1 613 грн.
← купити
Обприскувач електричний акумуляторний 12л (8А/ч) Sm 212o тмvitals
Tviy-Dim.com (Київ)
1 864 грн.
← купити
Обприскувач акумуляторний Vitals Sm 212o (241178)
MAUDAU (Київ)
← купити
VITALS Sm 212o Sm212o
COMFY.ua (Київ)
← купити
Vitals Оприскувач акумуляторний Vitals Sm 212o 12л 12В 1х8А·рік 4.5бар 4.5кг E-241178
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Обприскувач акумуляторний Vitals Sm 212o (241178)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Vitals Sm 212o, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: обприскувач Vitals Sm 212o. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на обприскувач Vitals Sm 212o у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія