шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни4Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити опалювальний котел Viterm Max 30 за ціною від 21345 грн.

Характеристики та опис Viterm Max 30

Вага (кг): 22; Розмір топки: Габарити (мм): 630x420x180; Камера згоряння: немає; КПД (%): 98; Макс. t теплоносія (°С): 80; Корисна потужність (кВт): 30; Площа опалення (м²): 240; Тип: одноконтурний (тільки опалення); Розміщення: настінний; Джерело енергії: електрика
Джерело енергії
електрика
Розміщення
настінний
Тип
одноконтурний (тільки опалення)
Площа опалення
240 м²
Корисна потужність
30 кВт
КПД
98 %
Камера згоряння
немає
Габарити (ВхШхГ)
630x420x180 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  19000 грн.    до  26000 грн.

від 21 345  до 24 090 грн.
Viterm Viterm Max 30 кВт 380В (расширительный бак + насос + группа безопасности)
Венкон (Київ)
21 345 грн.
← купити
Котел електричний VITERM MAX із насосом 30 кВт (30, 7, Ні, Прямокутна, 85, 380 V) id7924
Modernsys.com.ua (Київ)
← купити
Електричний котел Viterm Max 30 кВт одноконтурний з насосом білий
Rozetka.ua (Київ)
24 090 грн.
← купити
Котел електричний VITERM MAX із насосом 30 кВт
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Viterm Max 30, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: опалювальний котел Viterm Max 30. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на опалювальний котел Viterm Max 30 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія