шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни7Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити тримач / авто зарядка Voin UHV-4011 за ціною від 447 грн.

Характеристики та опис Voin UHV-4011

Матеріал корпуса: пластик; Ширина затискача (мм): 95; Гнучка ніжка; Кріплення гаджета: затискач; Кріплення тримача: присоска; Призначення: автомобільний
Колір
Призначення
автомобільний
Кріплення тримача
присоска
Кріплення гаджета
затискач
Гнучка ніжка
Ширина затискача
95 мм
Матеріал корпуса
пластик
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 447  до 595 грн.
Тримач мобільного телефону UHV-4011BK 60-95мм на гнучкій підовженій ніжці
Rozetka.ua (Київ)
584 грн.
← купити
Тримач мобільного телефону VOIN UHV-4011BK (60-95мм) на гнучкій, подовженій ніжці
Rozetka.ua (Київ)
502 грн.
← купити
Тримач мобільного телефону UHV-4011BK (60-95мм) на гнучкій, подовженій ніжці VOIN
Rozetka.ua (Київ)
452 грн.
← купити
Тримач телефону UHV-4011BK (60–95 мм) подовжена гнучка ніжка
Rozetka.ua (Київ)
447 грн.
← купити
Утримувач мобільного телефону VOIN UHV-4011BK (60-95мм) на гнучкій, подовженій ніжці
Rozetka.ua (Київ)
545 грн.
← купити
Утримувач мобільного телефону VOIN UHV-4011BK (60-95мм) на гнучкій, подовженій ніжці
Rozetka.ua (Київ)
595 грн.
← купити
Утримувач мобільного телефону VOIN UHV-4011BK на гнучкій ніжці 60-95мм подовжений та універсальний V12928
Rozetka.ua (Київ)
519 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Voin UHV-4011, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: тримач / авто зарядка Voin UHV-4011. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на тримач / авто зарядка Voin UHV-4011 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія