шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Підставка / кріплення Voltronic LED LSD PDP

Ціни8Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити підставка / кріплення Voltronic LED LSD PDP за ціною від 277 грн.

Характеристики та опис Voltronic LED LSD PDP

200x200 мм; 200x100 мм; 100x100 мм; Кріплення VESA: 75x75 мм; Регулювання: нахил; Макс. навантаження (кг): 25; Макс. діагональ ("): 42; Мін. діагональ ("): 14; Тип: настінне кріплення
Колір
Тип
настінне кріплення
Мінімальна діагональ
14 "
Максимальна діагональ
42 "
Максимальне навантаження
25 кг
Регулювання
нахил
Кріплення VESA
75x75 мм
100x100 мм
200x100 мм
200x200 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  375 грн.    до  450 грн.

від 277  до 599 грн.
Кронштейн LED LCD PDP, 14 "-42", до 25 kg,фіксований, Black, Box до 25 кг, кут нахилу 15, Black, Box FOR14
Comtrading.ua (Київ)
437 грн.
← купити
Voltronic Кріплення для телевізора Voltronic FOR14-42 Black
MTA.ua (Київ)
349 грн.
← купити
Настінне кріплення для телевізора Voltronic LED LSD PDP 14"-42" Чорний (19812)
Rozetka.ua (Київ)
323 грн.
← купити
Кронштейн LED LSD PDP, 14-42 до 25 кг, кут нахилу 15, Black, Box FOR14\'-42\'
Comtrading.ua (Київ)
599 грн.
← купити
Кронштейн M-22T LED LSD PDP, 12"-43", до 25 кг, кут нахилу ±15°, Black, Box
Rozetka.ua (Київ)
485 грн.
← купити
Кронштейн LED LSD PDP 14"-42" до 25 кг кут нахилу ±15°
Rozetka.ua (Київ)
432 грн.
← купити
Кронштейн LED LSD PDP 26"-63" до 50 кг фіксована
Rozetka.ua (Київ)
277 грн.
← купити
Кронштейн LED LSD PDP, 14"-42", до 25 кг, кут нахилу ±15°, Black, Box
Rozetka.ua (Київ)
482 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Voltronic LED LSD PDP, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: підставка / кріплення Voltronic LED LSD PDP. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на підставка / кріплення Voltronic LED LSD PDP у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія