шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Підставка / кріплення Walfix R-353B

Ціни77Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити підставка / кріплення Walfix R-353B за ціною від 695 грн.
Фото 3

Характеристики та опис Walfix R-353B

200x200 мм; 200x100 мм; 100x100 мм; Кріплення VESA: 75x75 мм; відхилення; поворот; Регулювання: нахил; Максимальна відстань від стіни (мм): 425; Мінімальна відстань від стіни (мм): 54; Макс. навантаження (кг): 25; Макс. діагональ ("): 42; Мін. діагональ ("): 15; Тип: настінне кріплення
Колір
Тип
настінне кріплення
Мінімальна діагональ
15 "
Максимальна діагональ
42 "
Максимальне навантаження
25 кг
Регулювання
нахил
поворот
відхилення
Кріплення VESA
75x75 мм
100x100 мм
200x100 мм
200x200 мм
Приховане укладання дротів
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  800 грн.    до  950 грн.

від 695  до 1 448 грн.
Кронштейн для ТБ Walfix R-353B
Цифра (Київ)
814 грн.
← купити
Кронштейн для ТБ Walfix R-353B
Stls.store (Київ)
← купити
Walfix R-353W
Mallprix.com (Київ)
755 грн.
← купити
Кронштейн Walfix R-353B
Itbox.ua (Київ)
753 грн.
← купити
Кронштейн Walfix R-353B (VESA200х200)
Click.ua (Київ)
740 грн.
← купити
Кронштейн WALFIX R-353B
ТЕХНОточка (Київ)
719 грн.
← купити
Walfix R-353W
Tehnohata.ua (Київ)
695 грн.
← купити
Кронштейн Walfix R-353W (VESA200х200) UA
Sota.store (Київ)
734 грн.
← купити
Кронштейн Walfix R-353B
Comtrading.ua (Київ)
1 004 грн.
← купити
Кронштейн Walfix R-353B
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Настінне кріплення Walfix R-353B
Tv-mir.com.ua (Київ)
1 101 грн.
← купити
Настінне кріплення Walfix R-353W
Foroom.com.ua (Київ)
883 грн.
← купити
Настінне кріплення Walfix R-353B
MAUDAU (Київ)
895 грн.
← купити
Walfix Кріплення для телевізора Walfix R-353B Black (VESA200х200)
MTA.ua (Київ)
849 грн.
← купити
Walfix R-353B (VESA200х200)
Kvshop.com.ua (Київ)
757 грн.
← купити
Кронштейн Walfix R-353B (VESA200х200)
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
964 грн.
← купити
Кріплення для телевізора Walfix R-353W 23''-42'' White
Rozetka.ua (Київ)
928 грн.
← купити
Кронштейн для ТБ Walfix R-353W
Цифра (Київ)
← купити
Кронштейн для ТБ Walfix R-353W
Stls.store (Київ)
← купити
Walfix R-353B
Mallprix.com (Київ)
752 грн.
← купити
Кронштейн Walfix R-353W
Itbox.ua (Київ)
786 грн.
← купити
Кронштейн Walfix R-353W
Click.ua (Київ)
← купити
Кронштейн WALFIX R-353W
ТЕХНОточка (Київ)
725 грн.
← купити
Walfix R-353B
Tehnohata.ua (Київ)
← купити
Кронштейн Walfix R-353W
Comtrading.ua (Київ)
1 010 грн.
← купити
Настінне кріплення LCD/Plasma TV 15-42" Walfix R-353B чорний, до 25 кг, VESA: 200x200 мм, нахил: -15º ~ +5º, поворот: до 180
Comtrading.ua (Київ)
1 019 грн.
← купити
Кронштейн Walfix R-353W
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Кронштейн Walfix R-353B (VESA200х200) UA
Sota.store (Київ)
726 грн.
← купити
Настінне кріплення Walfix R-353B
Foroom.com.ua (Київ)
875 грн.
← купити
Настінне кріплення LCD/Plasma TV 15-42" Walfix R-353B колір чорний, до 25 кг, VESA:200x200 мм, нахил: -15º ~ +5º, поворот: д
MAUDAU (Київ)
952 грн.
← купити
Walfix Кріплення для телевізора Walfix R-353W White
MTA.ua (Київ)
← купити
Walfix R-353W
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Кронштейн Walfix R-353W
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
970 грн.
← купити
Настінне кріплення Walfix R-353B NW18300
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
844 грн.
← купити
Настінне кріплення Walfix R-353W NW60521
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Кріплення для телевізора Walfix R-353B 23''-43'' Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Кронштейн Walfix R-353B 15-42" (200х200) кріплення ТВ
Rozetka.ua (Київ)
910 грн.
← купити
Кронштейн Walfix R-353B (VESA200х200)
Rozetka.ua (Київ)
746 грн.
← купити
Кронштейн Walfix R-353W
Rozetka.ua (Київ)
700 грн.
← купити
Настінне кріплення WALFIX R-353B для телевізора 15-42", до 25 кг, чорний, стандарт VESA 200x200
Rozetka.ua (Київ)
1 448 грн.
← купити
Кронштейн Walfix R-353W
Rozetka.ua (Київ)
1 329 грн.
← купити
Кронштейн для ТВ WALFIX R-353B
Rozetka.ua (Київ)
1 044 грн.
← купити
Кронштейн Walfix R-353B
Rozetka.ua (Київ)
1 120 грн.
← купити
Кронштейн Walfix R-353W
Rozetka.ua (Київ)
1 169 грн.
← купити
Кронштейн Walfix R-353W
Rozetka.ua (Київ)
763 грн.
← купити
Кронштейн Walfix R-353B (VESA200х200)
Rozetka.ua (Київ)
756 грн.
← купити
Кронштейн Walfix R-353B
Rozetka.ua (Київ)
950 грн.
← купити
Кронштейн Walfix R-353W
Rozetka.ua (Київ)
998 грн.
← купити
Кронштейн Walfix R-353B (VESA200х200)
Rozetka.ua (Київ)
989 грн.
← купити
Кронштейн настінний для телевізора Walfix R-353W
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Кронштейн настінний Walfix R-353B
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Кронштейн Walfix R-353B
Rozetka.ua (Київ)
1 131 грн.
← купити
Настінне кріплення Walfix R-353B
Rozetka.ua (Київ)
971 грн.
← купити
Кріплення для телевізора Walfix R-353W кронштейн настінний 15-42"
Rozetka.ua (Київ)
948 грн.
← купити
Кріплення для телевізора Walfix R-353B кронштейн настінний 15-42"
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Настінне кріплення Walfix R-353B
Rozetka.ua (Київ)
872 грн.
← купити
Настінне кріплення Walfix R-353W
Rozetka.ua (Київ)
880 грн.
← купити
Кронштейн Walfix R-353W VESA200х200мм
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Кронштейн Walfix R-353B VESA200х200мм
Rozetka.ua (Київ)
739 грн.
← купити
Кронштейн Walfix R-353W
Rozetka.ua (Київ)
1 137 грн.
← купити
Кронштейн Walfix R-353B
Rozetka.ua (Київ)
1 175 грн.
← купити
Кронштейн Walfix r-353w (VESA200х200)
Rozetka.ua (Київ)
1 123 грн.
← купити
Настінне кріплення LCD/Plasma tv 15-42" Walfix r-353b колір чорний, до 25 кг, VESA: 200x200 мм, нахил: -15? ~ +5?, поворот:
Rozetka.ua (Київ)
1 150 грн.
← купити
Настінне кріплення LCD/Plasma tv 15-42" Walfix r-353w White, vesa 200x200, до 25 кг, поворот на 180°, нахил від -15° до +5°,
Rozetka.ua (Київ)
1 147 грн.
← купити
Аксесуари Кронштейни lcd, led Walfix r-353b
Rozetka.ua (Київ)
1 113 грн.
← купити
Кріплення Walfix R-353B[20110]
Rozetka.ua (Київ)
1 132 грн.
← купити
Кріплення Walfix R-353W[20133]
Rozetka.ua (Київ)
1 096 грн.
← купити
Кронштейн Walfix R-353W
Rozetka.ua (Київ)
1 126 грн.
← купити
Кронштейн Walfix R-353B
Rozetka.ua (Київ)
1 129 грн.
← купити
Настінне кріплення Walfix R-353W
Rozetka.ua (Київ)
1 192 грн.
← купити
Настінне кріплення Walfix R-353B
Rozetka.ua (Київ)
1 180 грн.
← купити
Настінне кріплення LCD/Plasma TV 15-42' Walfix R-353B колір чорний, до 25 кг, VESA: 200x200 мм, нахил: -15? ~ +5?, поворот:
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Настінне кріплення LCD/Plasma TV 15-42' Walfix R-353W білий, VESA 200x200, до 25 кг, поворот на 180°, нахил від -15° до +5°,
Rozetka.ua (Київ)
956 грн.
← купити
Кронштейн Walfix R-353W
Rozetka.ua (Київ)
960 грн.
← купити
Кронштейн Walfix R-353B (VESA200х200)
Rozetka.ua (Київ)
951 грн.
← купити
Настінне кріплення LCD/Plasma TV 15-42" Walfix R-353B колір чорний, до 25 кг, VESA:200x200 мм
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Настінне кріплення LCD/Plasma TV 15-42" Walfix R-353W White, VESA 200x200 мм, до 25 кг
Rozetka.ua (Київ)
972 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Walfix R-353B, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: підставка / кріплення Walfix R-353B. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на підставка / кріплення Walfix R-353B у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія