шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Каталог /

Жорсткий диск (HDD) WD Purple Surveillance [WD44PURZ]

Конфігурації і ціни 182Відгуки  Обговорення  Корисне1
Купити жорсткий диск (HDD) WD Purple Surveillance (WD44PURZ) за ціною від 8250 грн.
Відео 6Фото 3

Серия WD Purple Surveillance

Модифікації WD Purple Surveillance 4
Где купить? [WD44PURZ]
Характеристики [WD44PURZ]
Виконання
вбудований
Тип накопичувача
HDD
Призначення
для сервера
Об'єм
4 TB
Форм-фактор
3.5 "
Підключення
SATA3
Частота обертання шпинделя
5400 об/хв
Функції та можливості
для відеоспостереження
Розміри
147x102x26 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  9500 грн.    до  14500 грн.

від 8 250  до 15 095 грн.
Накопичувач HDD SATA 4.0TB WD Purple 5400rpm 128MB (WD44PURZ) WD44PURZ
Click.ua (Київ)
10 999 грн.
← купити
Жорсткий диск Western Digital Purple Surveillance SATA III 4TB (WD44PURZ) WD44PURZ
Ktc.ua (Рівне)
13 599 грн.
← купити
Накопичувач HDD SATA 4.0TB WD Purple 5400rpm 128MB (WD44PURZ) WD44PURZ
ШО (Київ)
13 269 грн.
← купити
Жорсткий диск WD 4TB 3.5" 128MB SATA Purple Surveillance (WD44PURZ) WD44PURZ
Moyo.ua (Київ)
12 212 грн.
← купити
Жорсткий диск 3.5" 4TB WD (WD44PURZ) WD44PURZ
Itbox.ua (Київ)
← купити
Жорсткий диск 3.5" WD Purple 4TB SATA/128MB (WD44PURZ)
АЛЛО (Київ)
11 159 грн.
← купити
WD WD44PURZ
Mallprix.com (Київ)
11 590 грн.
← купити
Жорсткий диск WD Purple 4 TB WD44PURZ
Foractive.com.ua (Львів)
8 250 грн.
← купити
Жорсткий диск 4TB Western Digital Purple WD44PURZ
Svn.kiev.ua (Київ)
11 440 грн.
← купити
Жорсткий диск WD Purple 4 TB Cache 128MB (WD44PURZ) (UA)
Smartmag.biz.ua (Львів)
11 706 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати WD WD44PURZ, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: жорсткий диск (hdd) WD Purple Surveillance (WD44PURZ). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на жорсткий диск (hdd) WD Purple Surveillance (WD44PURZ) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія