шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
WiWU (тип)
мережевий ЗП
сетевое + беспроводное ЗУ
автомобільний ЗП
тільки для смарт годинників
Каталог товарів

Ціни4Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити зарядний пристрій WiWU Wi-G005 за ціною від 529 грн.
Фото 4

Характеристики та опис WiWU Wi-G005

Power Delivery: Power Delivery 3.0; Quick Charge: Quick Charge 3.0; Потужність (на всі порти) (Вт): 60; Макс. потужність (USB) (Вт): 65;ємів USB-C (шт.): 2; Роз'ємів USB-A (шт.): 1; Роз' Тип: мережевий ЗП GaN
Колір
Тип
мережевий ЗП GaN
Роз'ємів USB-A
1 шт.
Роз'ємів USB-C
2 шт.
Макс. потужність (USB)
65 Вт
Потужність (на всі порти)
60 Вт
Швидка зарядка
Quick Charge 3.0
Power Delivery 3.0
PPS
Матеріал корпусу
пластик
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 529  до 1 175 грн.
WIWU Wi-G005 GaN 65w PD/QC3.0 2xUSB-C/USB-A fast charger White
AKS.ua (Київ)
529 грн.
← купити
Зарядний пристрій PD WIWU Wi-G005 65W 2xUSB-C 1xUSB-A GaN PD+QC white
Rozetka.ua (Київ)
1 026 грн.
← купити
Зарядний блок живлення 2xType-C+USB WiWU Wi-G005 Essen GaN 65 W 5 V 3 A білий
Rozetka.ua (Київ)
955 грн.
← купити
Сітчасте зарядне пристрій WIWU 65W Essen GaN Fast Charger 1A+2C Wi-G005 EU White (6977703653755)
Rozetka.ua (Київ)
1 175 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати WiWU Wi-G005, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядний пристрій WiWU Wi-G005. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядний пристрій WiWU Wi-G005 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія