шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
WiWU (тип)
мережевий ЗП
сетевое + беспроводное ЗУ
автомобільний ЗП
тільки для смарт годинників
Каталог товарів

Ціни25Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити зарядний пристрій WiWU Wi-G006 за ціною від 259 грн.

Характеристики та опис WiWU Wi-G006

Довжина кабелю (м): 1; Кабель в комплекті: USB - Lightning; Quick Charge: Quick Charge 3.0; Макс. потужність (USB) (Вт): 18;ємів USB-A (шт.): 1; Роз' Тип: мережевий ЗП GaN
Колір
Тип
мережевий ЗП GaN
Роз'ємів USB-A
1 шт.
Макс. потужність (USB)
18 Вт
Швидка зарядка
Quick Charge 3.0
Кабель в комплекті
USB - Lightning
Довжина кабелю
1 м
Матеріал корпусу
пластик
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 259  до 507 грн.
WIWU Wi-G006 18w GaN QC3.0 USB-A fast charger + Lightning cable White
AKS.ua (Київ)
259 грн.
← купити
Зарядний пристрій WIWU 18W Essen GaN Fast Charger Wi-G006 EU White 6977703654790
Comtrading.ua (Київ)
489 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій WIWU 18W Essen GaN Fast Charger Wi-G006 EU White
Rozetka.ua (Київ)
413 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій WIWU 18W Essen GaN Fast Charger + Cable Combo Wi-G006 A-L EU White 6977703654769
Comtrading.ua (Київ)
507 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій з кабелем WIWU 18W Essen GaN Fast Charger + Cable Combo Wi-G006 A-L EU White
Rozetka.ua (Київ)
435 грн.
← купити
Сітчасте зарядне пристрій WIWU 18W Essen GaN Fast Charger + Cable Combo Wi-G006 AL EU White (6977703654769)
Rozetka.ua (Київ)
299 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій WIWU 18W Essen GaN Fast Charger + Cable Combo Wi-G006 A-L EU White (6977703654769)
Rozetka.ua (Київ)
300 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій WIWU 18W Essen GaN Fast Charger Wi-G006 EU White (6977703654790)
Rozetka.ua (Київ)
270 грн.
← купити
Сітчасте зарядне пристрій WIWU 18W Essen GaN Fast Charger Wi-G006 EU White (6977703654790)
Rozetka.ua (Київ)
273 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій WIWU Essen GaN Wi-G006 USB 18W, White
Rozetka.ua (Київ)
401 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати WiWU Wi-G006, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядний пристрій WiWU Wi-G006. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядний пристрій WiWU Wi-G006 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія