шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Навушники Xiaomi Redmi Buds 6

Ціни133Опис Відгуки  Обговорення2Корисне4
Купити навушники Xiaomi Redmi Buds 6 за ціною від 1165 грн.
Відео 1Фото 18

Характеристики та опис Xiaomi Redmi Buds 6

Вага (г): 5; Захист від вологи: IP54; Вхід зарядки: USB-C; Час роботи (музика) (год): 10; AAC; LC3 (LE Audio); Auracast; Multipoint; Прозорий режим; Шумозаглушення: ANC; Мобільний застосунок; Діаметр динаміка (мм): 12.4; Радіус дії (м): 10; Версія Bluetooth: Bluetooth v5.4; Тип підключення: бездротові
Підключення та конструкція
Конструкціявнутрішньоканальні
Тип підключеннябездротові
ПідключенняBluetooth v5.4
Радіус дії10 м
Характеристики
Звук3D / HRTF Sound /
Діаметр динаміка12.4 мм / динамічний + 5.5 мм п'єзоелектричний /
Тип випромінювачівгібридні
Кількість випромінювачів2
Характеристики мікрофона
Мікрофонвбудований у корпус
Шумопоглинання мікрофонаENC
Функції та можливості
Мобільний застосунок
ШумозаглушенняANC
Прозорий режим
Multipoint
Auracast
Підтримка кодеківLC3 (LE Audio)
AAC
Голосовий асистентGoogle Assistant
Живлення
Джерело живленняакумулятор
Ємність батареї навушників54 мАгод
Ємність батареї кейса475 мАгод
Час роботи (музика)10 год
Час роботи (з кейсом)42 год
Швидка зарядка10 хвилин на 4 години роботи
Вхід зарядкиUSB-C
Інше
Сенсорне управління
Захист від вологиIP54
Вага5 г
Комплектаціясиліконові насадки
кейс-зарядка
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
Що таке Читать...
PriceHub AI20 січня 2026, 12:05
Multipoint — це функція, яка дозволяє навушникам підключатися до кількох пристроїв одночасно. Це означає, що ви можете, наприклад, слухати музику з ноутбука, а коли на телефоні надійде дзвінок, навушники автоматично переключаться на телефон. У моделі Xiaomi Redmi Buds 6 ця функція присутня, що робить їх зручними для використання з різними пристроями без необхідності постійно перепідключати навушники.
[Відповідь базується на характеристиках продукту Xiaomi Redmi Buds 6, які містять інформацію про функцію multipoint. Ця функція дозволяє одночасно підключати навушники до кількох пристроїв, що підвищує зручність використання.]
PriceHub AI18 липня 2025, 14:11
Згідно з експертними оглядами, навушники Xiaomi Redmi Buds 6 мають погану продуктивність щодо затримки звуку. Хоча режим низької затримки доступний на телефонах Xiaomi, він не підтримується в додатку Xiaomi Earbuds для інших пристроїв, що може призвести до проблем з затримкою при використанні з не-Xiaomi пристроями. Це може бути особливо помітно під час перегляду відео або ігор, де синхронізація звуку і зображення є критично важливою.
З технічної точки зору, навушники підтримують Bluetooth 5.4, але затримка звуку залишається проблемою, особливо без використання режиму низької затримки. Це може вплинути на загальне враження від використання навушників, якщо ви плануєте їх використовувати для медіа, що вимагає високої синхронізації. [Джерела: експертні огляди на E-Katalog, специфікації продукту з E-Katalog.]
від 1 165  до 2 599 грн.
Навушники TWS Xiaomi Redmi Buds 6 Cloud White (BHR9250GL/BHR9253CN)
Justbuy.com.ua (Київ)
1 304 грн.
← купити
Xiaomi Бездротові навушники Xiaomi Redmi Buds 6 Coral Green (BHR9245GL)
MTA.ua (Київ)
1 899 грн.
← купити
Бездротові навушники Xiaomi Redmi Buds 6 Night Black (BHR9251GL)
Soho.com.ua (Київ)
1 699 грн.
← купити
Навушники Xiaomi Redmi Buds 6 Cloud White (BHR9250GL) BHR9250GL
Gstore.com.ua (Прилуки)
1 729 грн.
← купити
Навушники Redmi Buds 6 (BHR9251GL) Night Black Акція!
АЛЛО (Київ)
← купити
Навушники Xiaomi Redmi Buds 6 (Night Black) 1124218
Jabko.ua (Львів)
1 999 грн.
← купити
Навушники Redmi Buds 6 Coral Green (BHR9245GL) BHR9245GL
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Bluetooth-гарнітура Xiaomi Redmi Buds 6 Night Black (BHR9251GL) BHR9251GL
Click.ua (Київ)
← купити
Навушники Xiaomi Redmi Buds 6 (BHR9251GL) Night Black (1124218) 1124218
Itbox.ua (Київ)
← купити
Гарнітура XIAOMI Redmi Buds 6 Night Black (BHR9251GL) 1124218
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Навушники Xiaomi Redmi Buds 6 Coral Green (BHR9245GL)
Цифра (Київ)
1 844 грн.
← купити
Навушники Xiaomi Redmi Buds 6 Coral Green (BHR9245GL)
Stls.store (Київ)
1 859 грн.
← купити
Навушники Xiaomi Redmi Buds 6 (BHR9251GL) Night Black (1124218) 1124218
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Xiaomi Redmi Buds 6 (BHR9250GL) Cloud White
Tehnomart.com (Київ)
1 744 грн.
← купити
Навушники TWS Xiaomi Buds 6 (BHR9251GL) Night Black
Denika.ua (Харків)
1 799 грн.
← купити
Навушники TWS Xiaomi Redmi Buds 6 Night Black (BHR9251GL)
Semtech.com.ua (Луцьк)
2 137 грн.
← купити
Навушники Tws Xiaomi Redmi Buds 6 Cloud White (BHR9250GL/BHR9253CN) BHR9250GL/BHR9253CN
Openshop.ua (Київ)
2 104 грн.
← купити
Гарнітура Redmi Buds 6 (BHR9251GL) Night Black 1124218
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Навушники Xiaomi Redmi Buds 6 (BHR9251GL) Night Black (1124218) 1124218
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Навушники Redmi Buds 6 (BHR9251GL) Night Black BHR9251GL
Comtrading.ua (Київ)
1 975 грн.
← купити
Навушники TWS Xiaomi Redmi Buds 6 Coral Green (BHR9245GL)
Smartmag.biz.ua (Львів)
1 692 грн.
← купити
Наушники Xiaomi Redmi Buds 6 night black (M2429E1 / BHR9251GL) (Global Version)
Bigmo.com.ua (Дніпро)
1 562 грн.
← купити
Bluetooth-гарнітура Xiaomi Redmi Buds 6 Night Black (BHR9251GL)
Gamehub.com.ua (Київ)
1 777 грн.
← купити
Бездротові навушники Xiaomi Redmi Buds 6 Night Black (BHR9251GL) (BHR9251GL)
Техно Їжак (Київ)
1 869 грн.
← купити
Навушники бездротові Redmi Buds 6 Night Black (BHR9251GL)
Кібернетики (Київ)
← купити
Xiaomi Redmi Buds 6 Coral Green (BHR9245GL)
AKS.ua (Київ)
← купити
Бездротові навушники Xiaomi Redmi Buds 6 Night Black (BHR9251GL) BHR9251GL
Skay.ua (Одеса)
← купити
Xiaomi Redmi Buds 6 Cloud White (BHR9250GL)
Mobileplanet.ua (Одеса)
1 795 грн.
← купити
Навушники TWS Xiaomi Redmi Buds 6 Coral Green (BHR9245GL)
Timesport.com.ua (Львів)
2 218 грн.
← купити
Навушники Redmi Buds 6 (BHR9251GL) Night Black Акція!
Mi.ua (Київ)
← купити
Навушники Redmi Buds 6 (BHR9245GL) Coral Green
Zhuk.ua (Київ)
1 881 грн.
← купити
Навушники Xiaomi Redmi Buds 6 Night Black (BHR9251GL)
Tv-mir.com.ua (Київ)
1 897 грн.
← купити
Навушники Xiaomi Redmi Buds 6 Cloud White (BHR9250GL) UA BHR9250GL
Sota.store (Київ)
1 807 грн.
← купити
Навушники Xiaomi Redmi Buds 6 Cloud White (bhr9250gl)
Tviy-Dim.com (Київ)
1 793 грн.
← купити
Xiaomi Redmi Buds 6 Night Black (BHR9251GL) BHR9251GL
Luckylink.kiev.ua (Київ)
1 810 грн.
← купити
Xiaomi Redmi Buds 6 Night Black (BHR9251GL) RedmiBuds6NightBlack(BHR9251GL)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Бездротові навушники Redmi Buds 6 BHR9251GL Night Black
MAUDAU (Київ)
← купити
Motorola Xiaomi Redmi Buds 6 Night Black (BHR9251GL) bhr9251gl
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Bluetooth-гарнітура Xiaomi Redmi Buds 6 Night Black (BHR9251GL) BHR9251GL
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
1 851 грн.
← купити
Навушники Redmi Buds 6 (BHR9251GL) Night Black (1124218)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Xiaomi Бездротові навушники Xiaomi Redmi Buds 6 Cloud White (BHR9250GL)
MTA.ua (Київ)
← купити
Xiaomi Бездротові навушники Xiaomi Redmi Buds 6 Night Black (BHR9251GL)
MTA.ua (Київ)
← купити
Бездротові навушники Xiaomi Redmi Buds 6 Coral Green (BHR9245GL)
Soho.com.ua (Київ)
1 809 грн.
← купити
Бездротові навушники Xiaomi Redmi Buds 6 Cloud White (BHR9250GL)
Soho.com.ua (Київ)
← купити
Навушники Xiaomi Redmi Buds 6 Night Black (BHR9251GL) BHR9251GL
Gstore.com.ua (Прилуки)
1 679 грн.
← купити
Навушники Xiaomi Redmi Buds 6 Coral Green (BHR9245GL) BHR9245GL
Gstore.com.ua (Прилуки)
← купити
Навушники Redmi Buds 6 (BHR9250GL) Cloud White Акція!
АЛЛО (Київ)
← купити
Навушники Redmi Buds 6 (BHR9245GL) Coral Green Акція!
АЛЛО (Київ)
← купити
Навушники Redmi Buds 6 Cloud White (BHR9250GL) BHR9250GL
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Навушники Redmi Buds 6 Night Black (BHR9251GL) BHR9251GL
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Навушники Xiaomi Redmi Buds 6 Cloud White (BHR9250GL/BHR9253CN)
Цифра (Київ)
← купити
Навушники Xiaomi Redmi Buds 6 Night Black (BHR9251GL/BHR9254CN)
Цифра (Київ)
1 652 грн.
← купити
Навушники Xiaomi Redmi Buds 6 Cloud White (BHR9250GL/BHR9253CN)
Stls.store (Київ)
← купити
Навушники Xiaomi Redmi Buds 6 Night Black (BHR9251GL/BHR9254CN)
Stls.store (Київ)
1 667 грн.
← купити
Xiaomi Redmi Buds 6 (BHR9251GL) Night Black
Tehnomart.com (Київ)
← купити
Навушники TWS Xiaomi Buds 6 (BHR9245GL) Coral Green
Denika.ua (Харків)
1 706 грн.
← купити
Навушники Tws Xiaomi Redmi Buds 6 Coral Green (BHR9245GL) BHR9245GL
Openshop.ua (Київ)
2 060 грн.
← купити
Навушники Tws Xiaomi Redmi Buds 6 Night Black (BHR9251GL) BHR9251GL
Openshop.ua (Київ)
← купити
Навушники TWS Xiaomi Redmi Buds 6 Night Black (BHR9251GL)
Smartmag.biz.ua (Львів)
← купити
Навушники TWS Xiaomi Redmi Buds 6 Cloud White (BHR9250GL)
Smartmag.biz.ua (Львів)
1 742 грн.
← купити
Бездротові навушники Xiaomi Redmi Buds 6 Coral Green (BHR9245GL) (BHR9245GL)
Техно Їжак (Київ)
← купити
Бездротові навушники Xiaomi Redmi Buds 6 Cloud White (BHR9250GL) (BHR9250GL)
Техно Їжак (Київ)
1 909 грн.
← купити
Навушники TWS Xiaomi Buds 6 (BHR9250GL) Cloud White
Denika.ua (Харків)
1 707 грн.
← купити
Xiaomi Redmi Buds 6 Night Black (BHR9251GL)
AKS.ua (Київ)
← купити
Наушники Xiaomi Redmi Buds 6 coral green (M2429E1 / BHR9245GL) (Global Version)
Bigmo.com.ua (Дніпро)
1 488 грн.
← купити
Наушники Xiaomi Redmi Buds 6 cloud white (M2429E1 / BHR9250GL) (Global Version)
Bigmo.com.ua (Дніпро)
1 688 грн.
← купити
Xiaomi Redmi Buds 6 Cloud White (BHR9250GL)
AKS.ua (Київ)
← купити
Навушники Redmi Buds 6 (BHR9250GL) Cloud White
Zhuk.ua (Київ)
← купити
Навушники Redmi Buds 6 (BHR9251GL) Night Black
Zhuk.ua (Київ)
← купити
Навушники Xiaomi Redmi Buds 6 Coral Green (BHR9245GL)
Zhuk.ua (Київ)
1 683 грн.
← купити
Навушники Xiaomi Redmi Buds 6 Cloud White (BHR9250GL/BHR9253CN)
Zhuk.ua (Київ)
1 733 грн.
← купити
Xiaomi Redmi Buds 6 Coral Green (BHR9245GL)
Mobileplanet.ua (Одеса)
← купити
Навушники Xiaomi Redmi Buds 6 Coral Green (BHR9245GL)
Tv-mir.com.ua (Київ)
← купити
Навушники Xiaomi Redmi Buds 6 Cloud White (BHR9250GL)
Tv-mir.com.ua (Київ)
1 943 грн.
← купити
Навушники TWS Xiaomi Redmi Buds 6 Night Black (BHR9251GL)
Zaua.store (Львів)
2 134 грн.
← купити
Навушники Xiaomi Redmi Buds 6 Coral Green (BHR9245GL) UA BHR9245GL
Sota.store (Київ)
1 749 грн.
← купити
Навушники Xiaomi Redmi Buds 6 Night Black (BHR9251GL) UA BHR9251GL
Sota.store (Київ)
1 620 грн.
← купити
Навушники Xiaomi Redmi Buds 6 Cloud White (BHR9250GL) BHR9250GL
Sota.store (Київ)
1 800 грн.
← купити
Навушники Xiaomi Redmi Buds 6 Night Black (BHR9251GL) BHR9251GL
Sota.store (Київ)
1 580 грн.
← купити
Навушники Xiaomi Redmi Buds 6 Coral Green (bhr9245gl)
Tviy-Dim.com (Київ)
← купити
Навушники Xiaomi Redmi Buds 6 Night Black (bhr9251gl)
Tviy-Dim.com (Київ)
← купити
Xiaomi Redmi Buds 6 (BHR9245GL) Coral Green
Tehnomart.com (Київ)
← купити
Xiaomi Redmi Buds 6 Coral Green (BHR9245GL) BHR9245GL
Luckylink.kiev.ua (Київ)
← купити
Xiaomi Redmi Buds 6 Cloud White (BHR9250GL) BHR9250GL
Luckylink.kiev.ua (Київ)
1 864 грн.
← купити
Навушники Xiaomi Redmi Buds 6 Coral Green (BHR9245GL) BHR9245GL
Sota.store (Київ)
1 755 грн.
← купити
Навушники TWS Xiaomi Redmi Buds 6 Cloud White (BHR9250GL)
Timesport.com.ua (Львів)
2 322 грн.
← купити
Навушники TWS Xiaomi Redmi Buds 6 Night Black (BHR9251GL)
Timesport.com.ua (Львів)
2 253 грн.
← купити
Навушники TWS Xiaomi Redmi Buds 6 Night Black (BHR9251GL)
Tomdom.in.ua (Львів)
2 140 грн.
← купити
Бездротові навушники Redmi Buds 6 BHR9250GL Cloud White
MAUDAU (Київ)
← купити
Бездротові навушники Redmi Buds 6 BHR9245GL Coral Green
MAUDAU (Київ)
← купити
Навушники Xiaomi Redmi Buds 6 Night Black (BHR9251GL)
MAUDAU (Київ)
1 843 грн.
← купити
Навушники Xiaomi Redmi Buds 6 Coral Green (BHR9245GL) (EU)
MAUDAU (Київ)
← купити
Навушники Xiaomi Redmi Buds 6 Cloud White (BHR9250GL)
MAUDAU (Київ)
← купити
Навушники бездротові Redmi Buds 6 Night Black чорні (BHR9251GL)
MAUDAU (Київ)
1 997 грн.
← купити
Навушники Xiaomi Redmi Buds 6 (BHR9251GL) Night Black (1124218)
MAUDAU (Київ)
2 238 грн.
← купити
Навушники TWS Xiaomi Redmi Buds 6 Coral Green (BHR9245GL)
MAUDAU (Київ)
2 030 грн.
← купити
Навушники TWS Xiaomi Redmi Buds 6 Night Black (BHR9251GL)
MAUDAU (Київ)
← купити
Навушники TWS Xiaomi Redmi Buds 6 Cloud White (BHR9250GL) UA
MAUDAU (Київ)
1 863 грн.
← купити
Навушники TWS Xiaomi Redmi Buds 6 Coral Green (BHR9245GL) UA
MAUDAU (Київ)
← купити
Навушники TWS Xiaomi Redmi Buds 6 Night Black (BHR9251GL) UA
MAUDAU (Київ)
← купити
Навушники бездротові Redmi Buds 6 (BHR9251GL) Night Black - чорні
MAUDAU (Київ)
2 299 грн.
← купити
Bluetooth-гарнітура Xiaomi Redmi Buds 6 Night Black (BHR9251GL)
MAUDAU (Київ)
2 115 грн.
← купити
Навушники Xiaomi Redmi Buds 6 (BHR9251GL) Night Black (1124218)
MAUDAU (Київ)
1 941 грн.
← купити
Motorola Xiaomi Redmi Buds 6 Coral Green (BHR9245GL) bhr9245gl
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Motorola Xiaomi Redmi Buds 6 Cloud White (BHR9250GL) bhr9250gl
Kvshop.com.ua (Київ)
1 947 грн.
← купити
Навушники TWS Xiaomi Redmi Buds 6 Coral Green (BHR9245GL) NW65150
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
1 915 грн.
← купити
Навушники TWS Xiaomi Redmi Buds 6 Night Black (BHR9251GL) NW65151
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
TWS Xiaomi Redmi Buds 6 Cloud White (BHR9250GL) UA MO-93166
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
1 757 грн.
← купити
TWS Xiaomi Redmi Buds 6 Coral Green (BHR9245GL) UA MO-93165
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
TWS Xiaomi Redmi Buds 6 Night Black (BHR9251GL) UA MO-93167
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Навушники Xiaomi Redmi Buds 6 Cloud White
Rozetka.ua (Київ)
2 499 грн.
← купити
Навушники Xiaomi Redmi Buds 6 Night Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники Xiaomi Redmi Buds 6 Coral Green
Rozetka.ua (Київ)
2 399 грн.
← купити
Навушники Xiaomi Redmi Buds 6 Night Black UA
Rozetka.ua (Київ)
2 099 грн.
← купити
Навушники Xiaomi Redmi Buds 6 Coral Green UA
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники Xiaomi Redmi Buds 6 Cloud White UA
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Bluetooth-гарнітура Xiaomi Redmi Buds 6 Night Black (BHR9251GL)
Rozetka.ua (Київ)
1 837 грн.
← купити
Бездротові навушники Xiaomi Redmi Buds 6 Coral Green (BHR9245GL)
Rozetka.ua (Київ)
2 175 грн.
← купити
Бездротові навушники Xiaomi Redmi Buds 6 Black
Rozetka.ua (Київ)
2 095 грн.
← купити
Бездротові навушники Redmi Buds 6 White
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротові навушники Xiaomi Redmi Buds 6 Night Black (BHR9251GL/BHR9254CN)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Вкладиші Bluetooth-навушники MI Redmi Buds 6 Youth Edition, шумопоглинання 42 дБ, сумісні з телефонами Android та Apple, кол
Rozetka.ua (Київ)
1 178 грн.
← купити
MI Redmi Buds 6 Youth Edition, Bluetooth-навушники-вкладиші, шумопоглинання 42 дБ, сумісні з телефонами Android та Apple, бі
Rozetka.ua (Київ)
1 165 грн.
← купити
Навушники Redmi Buds 6 Coral Light Green
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники Redmi Buds 6 Cloud White
Rozetka.ua (Київ)
2 599 грн.
← купити
Навушники Xiaomi Redmi Buds 6 Night Black
Rozetka.ua (Київ)
2 549 грн.
← купити
Бездротові навушники Redmi Buds 6 BHR9250GL Cloud White
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротові навушники Redmi Buds 6 BHR9251GL Night Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротові навушники Redmi Buds 6 BHR9245GL Coral Green
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротові навушники Redmi Buds 6 (BHR9251GL) Night Black - чорні
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники TWS Xiaomi Redmi Buds 6 Night Black (BHR9251GL)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротові навушники Xiaomi Redmi Buds 6 Coral Green (BHR9245GL)
Rozetka.ua (Київ)
2 449 грн.
← купити
Бездротові навушники Xiaomi Redmi Buds 6 Cloud White (BHR9250GL)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Xiaomi Redmi Buds 6, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: навушники Xiaomi Redmi Buds 6. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на навушники Xiaomi Redmi Buds 6 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія