шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни7Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари10+
Купити ліхтарик Yato YT-08582 за ціною від 970 грн.
Фото 3

Характеристики та опис Yato YT-08582

Довжина (см): 19.5; Матеріал корпуса: метал; Захист від вологи: IP20; Джерело живлення: 6xAA; Тип лампи: світлодіоди; Тип: ручне
Типручне
Характеристики
Тип ламписвітлодіоди / UV395 /
Живлення
Джерело живлення6xAA
Комплектація
Комплектаціяремінець
Інше
Захист від вологиIP20
Матеріал корпусаметал
Довжина19.5 см
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  750 грн.    до  1500 грн.

від 970  до 1 409 грн.
Ліхтар ультрафіолетовий Yato 100 LED з окулярами
Instrumentarium.ua (Київ)
1 099 грн.
← купити
Ліхтар ультрафіолетовий Yato з окулярами, для перевірки банкнот (YT-08582)
MAUDAU (Київ)
1 155 грн.
← купити
Ліхтар ультрафіолетовий акумуляторний Yato YT-08582 з окулярами
Motoblok.biz (Київ)
970 грн.
← купити
YATO Ліхтарик YATO YT-08582 з окулярами, для перевірки банкнот
MTA.ua (Київ)
999 грн.
← купити
Ультрафіолетовий Ліхтарик YATO TORCH UV 100 LED з Окулярами Для Виявлення Витоків та Перевірки Банкнот (08582)
Rozetka.ua (Київ)
1 409 грн.
← купити
Світлодіодний ультрафіолетовий ліхтарик + окуляри YATO (YT-08582)
Rozetka.ua (Київ)
1 271 грн.
← купити
Ліхтар ультрафіолетовий YATO з окулярами, 100 LED, 395 нм, 6AA, для перевірки банкнот
Rozetka.ua (Київ)
1 401 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Yato YT-08582, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ліхтарик Yato YT-08582. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ліхтарик Yato YT-08582 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія