шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни12Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Комплектуючі
Купити корпус Zalman i4 White за ціною від 3366 грн.
Відео 4Фото 10

Характеристики та опис Zalman i4 White

Місць для СРО: 3; Розмір СРО зверху: 280мм; Розмір СРО спереду: 360мм; Розмір СРО ззаду: 140мм; Підтримка СРО; Місць для вентиляторів: 8; Місць для вентиляторів знизу: 2x120мм; Місць для вентиляторів зверху: 2x140мм; Місць для вентиляторів спереду: 3x140мм; Місць для вентиляторів ззаду: 1x140мм; Хар-ки встановлених вентиляторів: 140мм
Колір
Призначення
ігровий
Форм-фактор
Midi Tower
Варіанти установки
вертикальна
Тип материнської плати
ATX
Габарити (ВхШхГ)
484x225x396 мм
Блок живлення
Встановлених вентиляторів
4 шт
Додатково
тримач відеокарти
прихована протяжка дротів
вікно установки СО для процесора
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  2700 грн.    до  4300 грн.

від 3 366  до 3 964 грн.
Zalman I4WHITE
Mallprix.com (Київ)
3 366 грн.
← купити
Корпус для ПК Zalman I4 White
Soho.com.ua (Київ)
3 419 грн.
← купити
Корпус Zalman I4, без БЖ, 2xUSB3.0, 1xUSB2.0, 6x120мм white LED, VGA 320мм, LCS ready, Mesh Side/Front Panel, ATX, білий I4W
Comtrading.ua (Київ)
3 463 грн.
← купити
Корпус Zalman i4, White, Mid Tower, без бж, для atx / Micro atx / Mini itx, 2xUSB 3.0 / 1xUSB 2.0, макс. cpu - 170 мм / vga
Tviy-Dim.com (Київ)
3 483 грн.
← купити
Корпус Zalman I4 без БЖ White (I4WHITE) Без БП
MAUDAU (Київ)
3 964 грн.
← купити
Zalman Корпус для ПК Zalman I4 White
MTA.ua (Київ)
3 499 грн.
← купити
Корпус Zalman I4 без БЖ White (I4WHITE) Без БП I4WHITE
Compx.ua (Київ)
3 450 грн.
← купити
Корпус Zalman I4 без БЖ білий (I4WHITE)
Rozetka.ua (Київ)
3 670 грн.
← купити
Корпус Zalman I4 без БЖ білий (I4WHITE)
Rozetka.ua (Київ)
3 707 грн.
← купити
Корпус Zalman I4 без БЖ білий (I4WHITE)
Rozetka.ua (Київ)
3 636 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Zalman i4 White, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: корпус Zalman i4 White. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на корпус Zalman i4 White у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія