шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни43Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Комплектуючі7
Купити корпус Zalman P30 BW за ціною від 3543 грн.
Відео 4Фото 10

Характеристики та опис Zalman P30 BW

Місць для СРО: 2; Розмір СРО зверху: 360мм; Розмір СРО ззаду: 140мм; Підтримка СРО; Місць для вентиляторів: 9; Місць для вентиляторів знизу: 2x140мм; Місць для вентиляторів зверху: 2x140мм; Місць для вентиляторів збоку: 2x120мм; Місць для вентиляторів ззаду: 1x140мм; Хар-ки встановлених вентиляторів: 2xZM-AF120R, 1xZM-AF120
Колір
Призначення
ігровий
Форм-фактор
Mini Tower
Варіанти установки
вертикальна
Тип материнської плати
micro-ATX
Габарити (ВхШхГ)
429x235x453 мм
Блок живлення
Встановлених вентиляторів
3 шт
Додатково
знімний кошик для HDD
прихована протяжка дротів
вікно установки СО для процесора
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  3200 грн.    до  4600 грн.

від 3 543  до 5 577 грн.
Корпус ZALMAN P30 (P30BW) P30BW
FOXTROT.UA (Київ)
3 769 грн.
← купити
Корпус ZALMAN P30 без БП (P30BW) P30BW
Moyo.ua (Київ)
← купити
Корпус Zalman P30 Black/White (P30BW)
Цифра (Київ)
3 694 грн.
← купити
Корпус Zalman P30 Black/White (P30BW)
Stls.store (Київ)
← купити
Корпус Zalman P30 Black/White (P30BW) P30BW
Openshop.ua (Київ)
3 708 грн.
← купити
Корпус для ПК Zalman P30 (P30BW) P30BW
Itbox.ua (Київ)
← купити
Zalman P30BW
Mallprix.com (Київ)
3 584 грн.
← купити
Корпус для ПК Zalman P30 (P30BW) P30BW
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Корпус Zalman P30 Tempered Glass без БЖ Black/White P30 BW
Telemart.ua (Київ)
← купити
Zalman P30 Black/White (P30BW)
Tehnomart.com (Київ)
3 566 грн.
← купити
Корпус Zalman P30 (P30BW) P30BW
Vodafone.ua (Київ)
3 689 грн.
← купити
Корпус для ПК Zalman P30 BW Black White
Soho.com.ua (Київ)
3 639 грн.
← купити
Корпус Zalman P30 без БЖ, 1xUSB3.0, 1xUSBType-C, 3x120мм ARGB, VGA 420мм, LCS ready, TG Side Panel, mATX, чорний/білий P30BW
Comtrading.ua (Київ)
3 663 грн.
← купити
Zalman P30BW — Корпус P30 без БЖ, 1xUSB3.0, 1xUSBType-C, 3x120мм ARGB, VGA 420мм, LCS ready, TG Side Panel, mATX, чорний/біл
Comtrade.ua (Київ)
3 543 грн.
← купити
Корпус Zalman P30 без БЖ, 1xUSB3.0, 1xUSBType-C, 3x120мм ARGB, VGA 420мм, LCS ready, TG Side Panel, P30BW
ШО (Київ)
3 802 грн.
← купити
Корпус Zalman P30 (P30BW) P30BW
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Корпус Zalman P30 Black/White (P30BW)
Timesport.com.ua (Львів)
3 557 грн.
← купити
Корпус Zalman P30 Black/White with window (P30BW) P30BW
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Корпус Zalman P30 Black/White (P30BW)
Tv-mir.com.ua (Київ)
3 885 грн.
← купити
Корпус Zalman P30 Black/White Без БЖ (P30BW) UA P30BW
Sota.store (Київ)
← купити
Zalman Корпус p30 без бж, 1xUSB3.0, 1xUSBType-C, 3x120мм argb, vga 420мм, lcs ready, tg Side Panel, mATX, чорний/білий p30bw
Tviy-Dim.com (Київ)
3 677 грн.
← купити
Корпус Zalman P30 Tempered Glass без БЖ Black/White (P30BW)
Кібернетики (Київ)
3 684 грн.
← купити
Корпус Zalman P30 Black/White (P30BW) Без БЖ
MAUDAU (Київ)
4 199 грн.
← купити
Zalman Корпус для ПК Zalman P30 BW Black White
MTA.ua (Київ)
3 799 грн.
← купити
Zalman P30 (P30BW) Корпус P30 (P30BW)
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Zalman Корпус P30 без БЖ, 1xUSB3.0, 1xUSBType-C, 3x120мм ARGB, VGA 420мм, LCS ready, TG Side Panel, mATX, чорний/білий E-P30
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Корпус Zalman P30 Black/White (P30BW) Без БЖ P30BW
Compx.ua (Київ)
← купити
Корпус Zalman P30 без БЖ, 1xUSB3.0, 1xUSBType-C, 3x120мм ARGB, VGA 420мм, LCS ready, TG Side Panel, mATX, чорний/білий
Rozetka.ua (Київ)
4 331 грн.
← купити
Корпус Zalman p30 bw, Black/White, Mini Tower, без бж, для Micro atx / Mini itx, 1xType-C / 1xUSB 3.0, макс. cpu - 173 мм /
Tviy-Dim.com (Київ)
4 488 грн.
← купити
Корпус Zalman P30 BW, чорний/білий, Mini Tower, без БЖ, для Micro ATX / Mini ITX, 1xType-C / 1xUSB 3.0, макс. CPU - 173 мм /
MAUDAU (Київ)
5 577 грн.
← купити
Корпус Zalman P30 BW, Black/White, Mini Tower, без БЖ, для Micro ATX / Mini ITX, 1xType-C / 1xUSB 3.0, макс. CPU - 173 мм /
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
4 516 грн.
← купити
Корпус Zalman P30 Black/White with window (P30BW)
Rozetka.ua (Київ)
3 944 грн.
← купити
Корпус Zalman P30 Black/White with window (P30BW) 289127
Rozetka.ua (Київ)
3 905 грн.
← купити
Корпус Zalman P30 Black/White with window (P30BW)
Rozetka.ua (Київ)
3 958 грн.
← купити
Корпус Zalman P30 без БЖ, 1xUSB3.0, 1xUSBType-C, 3x120мм ARGB, VGA 420мм, LCS ready, TG Side Panel, mATX, чорний/білий (P30B
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Корпус Zalman P30 BW, Black/White, Mini Tower, без БЖ, для Micro ATX / Mini ITX, 1xType-C / 1xUSB 3.0, макс. CPU - 173 мм /
Rozetka.ua (Київ)
4 910 грн.
← купити
Корпус Zalman P30 (P30BW)
Rozetka.ua (Київ)
4 480 грн.
← купити
Корпус Zalman p30 без бп, 1xUSB3.0, 1xUSBType-C, 3x120мм argb, vga 420мм, lcs ready, tg Side Panel, mATX, чорний/білий p30bw
Rozetka.ua (Київ)
3 937 грн.
← купити
Корпус Zalman P30 (P30BW)
Rozetka.ua (Київ)
4 599 грн.
← купити
Корпус Zalman P30 Black/White (P30BW) Без БЖ
Rozetka.ua (Київ)
4 003 грн.
← купити
Корпус Zalman P30 BW, чорний/білий, Mini Tower, без БП, для Micro ATX/Mini ITX, 1xType-C/1xUSB 3.0, макс. CPU - 173 мм / VGA
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Корпус Zalman P30 ARGB White (P30BW)
Rozetka.ua (Київ)
4 007 грн.
← купити
Корпус для ПК Zalman P30 (P30BW)
Rozetka.ua (Київ)
4 211 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Zalman P30 BW, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: корпус Zalman P30 BW. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на корпус Zalman P30 BW у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія