шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни44Опис Відгуки  Обговорення1Корисне1Комплектуючі
Купити корпус 1stPlayer RT7 White за ціною від 2830 грн.
Відео 1Фото 5

Характеристики та опис 1stPlayer RT7 White

Підтримка СРО; Місць для вентиляторів: 7; Місць для вентиляторів знизу: 3x120мм; Місць для вентиляторів збоку: 3x120мм; Встановлених вентиляторів: Місць для вентиляторів ззаду: 1x120мм; Отворів під слоти розширення: 7; Внутрішніх відсіків 2,5": 3; Внутрішніх відсіків 3,5": 2; Матеріал: сталь; Габарити (мм): 440x280x443
Колір
Призначення
ігровий
Форм-фактор
Midi Tower
Варіанти установки
вертикальна
Тип материнської плати
ATX
Габарити (ВхШхГ)
440x280x443 мм
Блок живлення
Додатково
дисплей на передній панелі
прихована протяжка дротів
вікно установки СО для процесора
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  2300 грн.    до  3700 грн.

Огляд 1STPLAYER RT7: корпус для тих, хто бажає насолоджуватися виглядом системи
від 2 830  до 3 749 грн.
Корпус 1stPlayer RT7 White без БЖ RT7-WH
Click.ua (Київ)
2 999 грн.
← купити
Корпус 1STPLAYER RT7 White (RT7-WH) RT7-WH
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Корпус 1stPlayer RT7 White без БЖ (RT7-WH)
Nkt.ua (Київ)
← купити
Корпус для ПК 1stPlayer RT7-WH
Itbox.ua (Київ)
← купити
1STPLAYER RT7 White (RT7-WH) RT7-WH
Luckylink.kiev.ua (Київ)
← купити
1stPlayer RT7-WH
Mallprix.com (Київ)
2 830 грн.
← купити
Корпус для ПК 1stPlayer RT7-WH
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Корпус 1stPlayer RT7 без БЖ White RT7 WHITE
Telemart.ua (Київ)
← купити
1stPlayer RT7 White без БП RT7WhiteбезБП
COMFY.ua (Київ)
← купити
Корпус 1stPlayer RT7 White
Redprice.sale (Львів)
2 898 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати 1stPlayer RT7 White, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: корпус 1stPlayer RT7 White. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на корпус 1stPlayer RT7 White у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія