шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни10Опис Відгуки  Обговорення  Корисне3
Купити кардридер / USB-хаб 2E 2E-W2680 за ціною від 635 грн.
Фото 7

Характеристики та опис 2E 2E-W2680

яті: Розміри (мм): 63х25х11; Слоти карт пам' HDMI: 1 шт.; Power Delivery; USB-C (шт.): 1; Інтерфейс USB-A: 5Gbps; USB-А (шт.): 1; Інтерфейс підключення: 5 Gbps (3.2 gen1); Підключення до ПК: USB-C; Виконання: зовнішній; Тип: USB-хаб
Колір
Тип
USB-хаб
Виконання
зовнішній
Підключення до ПК
USB-C
5 Gbps (3.2 gen1)
USB-A
1 шт.
5Gbps
USB-C
1 шт. / тільки для живлення /
Power Delivery
+
HDMI
1 шт.
Моніторів для підключення
1
Довжина кабелю
14 см
Індикатор активності
Матеріал корпуса
метал
Розміри
63х25х11 мм
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 635  до 924 грн.
2E USB-хаб 2E 2E-W2680 Gray
MTA.ua (Київ)
639 грн.
← купити
2E 2E-W2680
Mallprix.com (Київ)
635 грн.
← купити
USB хаб 2Е Type-C to USB-A 3.0, USB-C PD, HDMI, 0,14 м (2E-W2680) 2E-W2680
Moyo.ua (Київ)
749 грн.
← купити
Хаб 2E USB-С > USB-A 3.0/USB-C PD/HDMI, 0.14м, сірий 2E-W2680
Comtrading.ua (Київ)
699 грн.
← купити
USB-хаб 2E W2680 3in1 Grey (2E-W2680) 2E-W2680
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Концентратор 2E USB-C 4-in-1 1xUSB 3.0 + 1xUSB-C PD + HDMI 0.14m gray (2E-W2680) 2E-W2680
Itbox.ua (Київ)
← купити
Концентратор 2E USB-C 4-in-1 1xUSB 3.0 + 1xUSB-C PD + HDMI 0.14m gray (2E-W2680) 2E-W2680
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Хаб 2E USB-С > USB-A 3.0/USB-C PD/HDMI, 0.14м, сірий 2E-W2680
Compx.ua (Київ)
← купити
USB-хаб 2E USB-С > USB-A 3.0/USB-C PD/HDMI, 0.14 м Сірий (2E-W2680)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Розгалужувач Хаб 2E W2680 USB-С Grey USB-A 3.0/USB-C PD/HDMI, 0.14м
Rozetka.ua (Київ)
924 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати 2E 2E-W2680, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: кардридер / usb-хаб 2E 2E-W2680. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на кардридер / usb-хаб 2E 2E-W2680 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія