шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни5Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити ламінатор 2E L-3200 за ціною від 2001 грн.
Відео 1Фото 2

Характеристики та опис 2E L-3200

Час нагріву (мін): 7; Тип ламінування: гаряча/холодна; Кількість валів: 2; Формат: А3; Макс. товщина матеріалу (мм): 0.6; Макс. товщина плівки (мкм): 200; Швидкість ламінування (мм/хв): 300; Тип: пакетний
Тип
пакетний
Швидкість ламінування
300 мм/хв
Мін. товщина плівки
80 мкм
Макс. товщина плівки
200 мкм
Макс. товщина матеріалу
0.6 мм
Формат
А3
Кількість валів
2
Тип ламінування
гаряча/холодна
Час нагріву
7 хв
Споживана потужність
410 Вт
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  1500 грн.    до  2700 грн.

від 2 001  до 2 636 грн.
2E 2E-L-3200
Mallprix.com (Київ)
2 001 грн.
← купити
Ламінатор 2E A3 L-3200 (2E-L-3200) 2E-L-3200
Comtrading.ua (Київ)
2 104 грн.
← купити
2E Ламінатор а3 l-3200, 300мм/хв, 80-200мкм, гаряче та холодне ламінування 2e-l-3200
Tviy-Dim.com (Київ)
2 004 грн.
← купити
2E Ламінатор 2E L-3200 White гаряче і холодне ламінування А3
MTA.ua (Київ)
2 118 грн.
← купити
Ламінатор A3, 2E L-3200, білий, 200 мкм, гаряче та холодне ламінування (2E-L-3200)
Rozetka.ua (Київ)
2 636 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати 2E L-3200, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ламінатор 2E L-3200. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ламінатор 2E L-3200 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія