шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни63Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити дитячий велосипед 2E NY 12 за ціною від 1916 грн.
Фото 38

Характеристики та опис 2E NY 12

Вага: 2.8; Комплектація: Габарити: 84х40х55; Підставка для ніг; Литі диски; Колеса: гумові; Діаметр коліс ("): 12; Матеріал рами: пластик; Максимальне навантаження (кг): 50; Вікова група: від 2 до 4 років; Тип: біговел
Колір
Тип
біговел
Вікова група
від 2 до 4 років
Максимальне навантаження
50 кг
Матеріал рами
пластик / нейлон /
Діаметр коліс
12 "
Колеса
гумові / EVA /
Литі диски
Підставка для ніг
Габарити
84х40х55 см
Вага
2.8 кг
Регулировка высоты сиденья 38-48 см
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 1 916  до 2 835 грн.
Біговел 2E NY білий (ZCY-NY12-WHITE) ZCY-NY12-WHITE
Будинок Іграшок (Київ)
2 159 грн.
← купити
Біговел 2E NY 12" салатовий (ZCY-NY12-GREEN)
АЛЛО (Київ)
1 999 грн.
← купити
Біговел 2E Ny 12" чорний (ZCY-NY12-BLACK)
Stls.store (Київ)
2 299 грн.
← купити
2E ZCY-NY12-WHITE
Mallprix.com (Київ)
1 952 грн.
← купити
Біговел 2E NY 12" салатовий (ZCY-NY12-GREEN)
MAUDAU (Київ)
2 019 грн.
← купити
Біговел 2E NY 12" Pink (ZCY-NY12-PINK) ZCY-NY12-PINK
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Біговел 2E NY 12" салатовий (ZCY-NY12-GREEN) ZCY-NY12-GREEN
Moyo.ua (Київ)
1 916 грн.
← купити
2E NY 12" Black (ZCY-NY12-BLACK) NY12\"Black(ZCY-NY12-BLACK)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Біговел 2E NY 12" White (ZCY-NY12-WHITE)
Timesport.com.ua (Львів)
2 213 грн.
← купити
2E Біговел 2E NY 12 White
MTA.ua (Київ)
2 049 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати 2E NY 12, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: дитячий велосипед 2E NY 12. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на дитячий велосипед 2E NY 12 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія