шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни26Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити мишка A4Tech X-710 + X7 за ціною від 733 грн.

Характеристики та опис A4Tech X-710 + X7

Кабель: Інтерфейс підключення: USB-A;ять; Вбудована пам' Програмовані кнопки; Оптимальний хват: долонний, пальцевий; Індикатор рівня DPI; Кнопка зміни DPI; Бічні кнопки; Подвійний / потрійний клік; Кількість кнопок: 6; Макс. прискорення (G): 15; Роздільна здатність сенсора (DPI): 400 – 2000; Призначення: ігрові
Колір
Тип пристроюмишка
Тип підключеннядротова
Технологіяоптична
Призначенняігрові
Сенсор та керування
Роздільна здатність сенсора400 – 2000 DPI
Макс. прискорення15 G
Кількість кнопок6
Подвійний / потрійний клік
Бічні кнопки
Кнопка зміни DPI
Кількість коліс прокрутки1
Додаткові можливості
Симетричний корпус
Індикатор рівня DPI
Оптимальний хватдолонний, пальцевий
Програмовані кнопки
Вбудована пам'ять
Підключення та живлення
КабельUSB-A
Довжина кабелю1.8 м
Інше
Комплектаціякилимок
Розміри (ДхШхВ)122x69х39 мм
Вага135 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 733  до 2 299 грн.
Мишка A4Tech X-710BK + коврик X7-200MP (Bundle)
Цифра (Київ)
832 грн.
← купити
Мишка A4Tech X-710BK + коврик X7-200MP (Bundle)
Stls.store (Київ)
849 грн.
← купити
Клавіатура Bloody B135N Black USB B135N Bloody (Black)
Click.ua (Київ)
899 грн.
← купити
Ігрова миша Bloody J90s (Black) (UA) J90s Bloody (Black)
Jabko.ua (Львів)
1 099 грн.
← купити
Клавіатура дротова ігрова Bloody B760 Black Sw Green B760 Bloody (Black)
Vodafone.ua (Київ)
2 299 грн.
← купити
Комплект миша A4Tech X-710BK+ килимок X7-200MP X-7120 Black
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Миша A4Tech X-710BK Black USB + коврик A4Tech X7-200MP
Zhuk.ua (Київ)
733 грн.
← купити
Комплект A4Tech X-7120 (мышь X-710BK + коврик X7-200MP)
Bigmo.com.ua (Дніпро)
789 грн.
← купити
Миша A4Tech X-710BK Black + килимок X7-200MP
Кібернетики (Київ)
799 грн.
← купити
Миша A4Tech X-7120 USB чорний X-710BK + килимок X7-200MP
MAUDAU (Київ)
1 123 грн.
← купити
Комп'ютерна миша A4Tech X-7120 USB Black X-710BK + коврик X7-200MP (Bundle)
Rozetka.ua (Київ)
1 237 грн.
← купити
Клавіатура Bloody B310N Black USB B310N Bloody (Black)
Click.ua (Київ)
1 259 грн.
← купити
Ігрова миша Bloody J95s (Black) (UA) J95s Bloody (Black)
Jabko.ua (Львів)
1 179 грн.
← купити
Ігрова миша Bloody W95 Max (Black) (UA) W95 Max Bloody (Black)
Jabko.ua (Львів)
1 299 грн.
← купити
Ігрова миша Bloody R90 Plus (Black) (UA) R90 Plus Bloody (Black)
Jabko.ua (Львів)
1 549 грн.
← купити
Ігрова миша Bloody V7M (Black) (0202659) V7M Bloody (Black)
Jabko.ua (Львів)
← купити
Миша ігрова Bloody J95s USB (Black) J95s Bloody (Black)
Vodafone.ua (Київ)
999 грн.
← купити
Комплект A4Tech X-7120 (миша X-710BK + килимок X7-200MP)
MAUDAU (Київ)
932 грн.
← купити
Ігрова дротова мишка A4Tech X-710BK 2000dpi кнопка 3xFire та килимок X7-200MP Чорний
Rozetka.ua (Київ)
1 582 грн.
← купити
Миша A4Tech X-710BK Black USB + коврик A4Tech X7-200MP
Rozetka.ua (Київ)
1 108 грн.
← купити
Миша дротова комп'ютерна A4Tech X-710BK 2000dpi з кнопкою 3xFire та килимком X7-200MP Black
Rozetka.ua (Київ)
1 584 грн.
← купити
Комп'ютерна миша A4Tech X-7120 USB Black X-710BK + коврик X7-200MP (Bundle)
Rozetka.ua (Київ)
1 251 грн.
← купити
Комп'ютерна мішка A4Tech X-7120 USB Black X-710BK + килимок X7-200MP (Bundle)
Rozetka.ua (Київ)
1 216 грн.
← купити
Миша A4Tech x-7120 (x-710bk+ килимок x7-200mp)
Rozetka.ua (Київ)
1 124 грн.
← купити
Миша A4Tech X-7120 USB чорний X-710BK + килимок X7-200MP (Bundle)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мишка дротова комп'ютерна A4Tech X-710BK 2000dpi з кнопкою 3xFire та килимком X7-200MP Black
Rozetka.ua (Київ)
1 421 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати A4Tech X-710 + X7, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: мишка A4Tech X-710 + X7. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на мишка A4Tech X-710 + X7 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія