шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни38Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити мишка A4Tech Fstyler FB50CS Plus за ціною від 673 грн.
Фото 12

Характеристики та опис A4Tech Fstyler FB50CS Plus

Кабель: ; Тихий клік; Ресурс перемикачів: 5 млн натискань; Кнопка зміни DPI; Бічні кнопки; Подвійний / потрійний клік; Кількість кнопок: 6; Роздільна здатність сенсора (DPI): 1000 – 3200; Технологія: оптична; Multi-Device; Тип підключення: Bluetooth/радіо; Тип пристрою: мишка
Колір
Тип пристроюмишка
Тип підключенняBluetooth/радіо
Multi-Device
Технологіяоптична
Сенсор та керування
Роздільна здатність сенсора1000 – 3200 DPI
Кількість кнопок6
Подвійний / потрійний клік
Бічні кнопки
Кнопка зміни DPI
Ресурс перемикачів5 млн натискань
Кількість коліс прокрутки1
Додаткові можливості
Симетричний корпус
Тихий клік
Підключення та живлення
Джерело живленняакумулятор
Порт на пристроїUSB-C
Інше
Комплектаціядонгл USB-A
Розміри (ДхШхВ)120x63x36 мм
Вага79 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  700 грн.    до  950 грн.

від 673  до 1 381 грн.
A4Tech Мишка A4Tech Fstyler FB50CS Plus Black
MTA.ua (Київ)
719 грн.
← купити
A4Tech 4711421002899
Mallprix.com (Київ)
716 грн.
← купити
Миша бездротова A4Tech Fstyler FB50CS Plus Black FB50CS Plus (Black)
Click.ua (Київ)
699 грн.
← купити
Мишка A4Tech FB50CS Plus Wireless/Bluetooth Black (4711421002899) 4711421002899
Itbox.ua (Київ)
← купити
A4Tech Fstyler FB50CS Plus Black FB50CS Plus (Black)
Luckylink.kiev.ua (Київ)
673 грн.
← купити
Миша бездротова безшумна A4Tech Fstyler FB50CS Plus (Black), колір чорний FB50CS Plus (Black)
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Мишка A4Tech FB50CS Plus Wireless/Bluetooth Black (4711421002899) 4711421002899
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Миша бездротова A4Tech Fstyler FB50CS Plus Black UA FB50CS Plus (Black)
Sota.store (Київ)
692 грн.
← купити
Миша бездротова A4Tech Fstyler FB50CS Plus Black
Gamehub.com.ua (Київ)
← купити
Миша A4Tech FB50CS Plus Black
Tehnomarket.ua (Вінниця)
749 грн.
← купити
Мишка A4Tech FB50CS Plus Wireless/Bluetooth Black (4711421002899) 4711421002899
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Миша A4Tech Fstyler FB50CS Plus (Black) Silent (FB50CS Plus (Black))
MAUDAU (Київ)
804 грн.
← купити
A4Tech Fstyler FB50CS Plus Black (FB50CS Plus Black) fb50cs plus (black)
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Миша A4Tech Fstyler FB50CS Plus (Black) Silent (FB50CS Plus (Black)) FB50CS Plus (Black)
Compx.ua (Київ)
← купити
Миша бездротова A4Tech Fstyler FB50CS Plus Black
Rozetka.ua (Київ)
713 грн.
← купити
Миша бездротова A4Tech FB50CS Plus (Black)
Tehnomarket.ua (Вінниця)
← купити
Мишка A4Tech FB50CS Plus Wireless/Bluetooth Black (4711421002899) 4711421002899
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Миша A4Tech FB50CS Plus Black
MAUDAU (Київ)
919 грн.
← купити
Мишка A4Tech FB50CS Plus Wireless/Bluetooth Black (4711421002899)
MAUDAU (Київ)
846 грн.
← купити
Комп'ютерна мишка A4Tech FB50CS Plus Wireless/Bluetooth Black (4711421002899)
MAUDAU (Київ)
763 грн.
← купити
Бездротова миша A4Tech Fstyler FB50CS Plus Безшумна Чорна (р.120 x 63 x 36 мм)
Rozetka.ua (Київ)
989 грн.
← купити
Мишка A4Tech FB50CS Plus Wireless/Bluetooth Black (4711421002899)
Rozetka.ua (Київ)
926 грн.
← купити
Миша бездротова A4Tech FB50CS Plus (Black)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Миша A4Tech FB50CS Plus Black
Rozetka.ua (Київ)
1 069 грн.
← купити
Мишка A4Tech FB50CS Plus Wireless/Bluetooth Black (4711421002899) 328596
Rozetka.ua (Київ)
947 грн.
← купити
Миша бездротова A4Tech Fstyler FB50CS Plus Black
Rozetka.ua (Київ)
930 грн.
← купити
Миша бездротова A4Tech Fstyler FB50CS Plus Bluetooth/2.4 ГГц Black (FB50CS Plus Black)
Rozetka.ua (Київ)
1 381 грн.
← купити
Миша A4Tech Fstyler FB50CS Plus (Black)
Rozetka.ua (Київ)
812 грн.
← купити
Мишка A4Tech FB50CS Plus Wireless/Bluetooth Black (4711421002899)
Rozetka.ua (Київ)
1 020 грн.
← купити
Миша бездротова безшумна Fstyler, Bluetooth / 2.4 ГГц, вбудований аккумулятор, 3200dpi A4Tech fb50cs Plus (Black)
Rozetka.ua (Київ)
936 грн.
← купити
Миша бездротова A4Tech Fstyler fb50cs Plus Black
Rozetka.ua (Київ)
1 035 грн.
← купити
Миша бездротова A4Tech Fstyler FB50CS Plus Black
Rozetka.ua (Київ)
867 грн.
← купити
Миша A4Tech Fstyler FB50CS Plus (Black) Silent (FB50CS Plus (Black))
Rozetka.ua (Київ)
907 грн.
← купити
Мишка A4Tech FB50CS Plus Wireless/Bluetooth Black (4711421002899) A4tech 4711421002899 913533
Rozetka.ua (Київ)
923 грн.
← купити
Миша A4Tech Fstyler FB50CS Plus (Чорний)
Rozetka.ua (Київ)
954 грн.
← купити
Миша A4Tech FB50CS Plus Wireless/Bluetooth (ek11995)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Миша бездротова A4Tech Fstyler FB50CS Plus Bluetooth/2.4 ГГц Black (FB50CS Plus Black)
Rozetka.ua (Київ)
1 228 грн.
← купити
Мишка A4Tech FB50CS Plus Wireless/Bluetooth Black (4711421002899)
Rozetka.ua (Київ)
1 086 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати A4Tech Fstyler FB50CS Plus, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: мишка A4Tech Fstyler FB50CS Plus. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на мишка A4Tech Fstyler FB50CS Plus у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія