шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни142Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1Аксесуари
Купити мишка A4Tech Fstyler FB50C Plus за ціною від 605 грн.
Відео 1Фото 36

Характеристики та опис A4Tech Fstyler FB50C Plus

Кабель: ; Ресурс перемикачів: 5 млн натискань; Кнопка зміни DPI; Бічні кнопки; Подвійний / потрійний клік; Кількість кнопок: 6; Роздільна здатність сенсора (DPI): 1000 – 3200; Технологія: оптична; Multi-Device; Тип підключення: Bluetooth/радіо; Тип пристрою: мишка
Колір
Тип пристроюмишка
Тип підключенняBluetooth/радіо
Multi-Device
Технологіяоптична
Сенсор та керування
Роздільна здатність сенсора1000 – 3200 DPI
Кількість кнопок6
Подвійний / потрійний клік
Бічні кнопки
Кнопка зміни DPI
Ресурс перемикачів5 млн натискань
Кількість коліс прокрутки1
Додаткові можливості
Симетричний корпус
Підключення та живлення
Джерело живленняакумулятор
Порт на пристроїUSB-C
Інше
Комплектаціядонгл USB-A
Розміри (ДхШхВ)120x63x36 мм
Вага79 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  700 грн.    до  900 грн.

Огляд A4Tech FB50C Plus та FB50CS Plus: бездротові миші для широкої аудиторії
від 605  до 1 381 грн.
A4Tech Мишка A4Tech Fstyler FB50C Plus Black
MTA.ua (Київ)
699 грн.
← купити
Мишка A4Tech Fstyler FB50C Plus Pink FB50C Plus (Pink)
Artline.ua (Київ)
← купити
Миша A4TECH Fstyler FB50C Plus Pink FB50C Plus (Pink)
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Миша A4Tech Fstyler FB50C Plus Black FB50C Plus (Black)
ШО (Київ)
654 грн.
← купити
A4Tech 4711421002868
Mallprix.com (Київ)
651 грн.
← купити
Мишка A4Tech FB50C Plus Wireless/Bluetooth Black (4711421002868) 4711421002868
Itbox.ua (Київ)
← купити
Миша бездротова A4Tech Fstyler FB50C Plus Black FB50C Plus (Black)
Click.ua (Київ)
← купити
A4Tech A4Tech Fstyler FB50C Plus Black
AKS.ua (Київ)
← купити
A4Tech Fstyler FB50C Plus Black FB50C Plus (Black)
Luckylink.kiev.ua (Київ)
605 грн.
← купити
Миша A4Tech FB50C Plus (Black) FB50C Plus (Black)
Vodafone.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати A4Tech Fstyler FB50C Plus, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: мишка A4Tech Fstyler FB50C Plus. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на мишка A4Tech Fstyler FB50C Plus у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія