шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни28Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити павербанк Acefast M25 5000 за ціною від 599 грн.
Фото 7

Характеристики та опис Acefast M25 5000

Вага (г): 127; Розміри (мм): 93x64x16; Комплектні дроти (адаптери): Функції: Матеріал корпуса: пластик; Power Delivery: Power Delivery 3.0; Quick Charge: Quick Charge 4.0+; Швидка зарядка; Бездротова магнітна зарядка: MagSafe; Потужність (на всі порти) (Вт): 12; USB-C1 (Вт): 20; USB-C (шт.): 1; Бездротова зарядка (Вт): 15
Ємність батареї5000 мАгод
19 Вт*год
Реальна ємність3000 мАгод
Тип акумуляторівLi-Pol
Заряджання гаджетів / виходи
Бездротова зарядка15 Вт / смарт-годин – 3 Вт /
USB-C1 шт.
USB-C120 Вт
Потужність (на всі порти)12 Вт
Зарядка повербанку
Входи зарядки powerbank'aUSB-C
Потужність заряду powerbank'у18 Вт
Функції та можливості
Бездротова магнітна зарядкаMagSafe
Швидка зарядкаQuick Charge 4.0+
Power Delivery 3.0
Інше
Матеріал корпусапластик
Розміри93x64x16 мм
Вага127 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 599  до 1 436 грн.
Acefast Зовнішній портативний акумулятор Acefast M25 5000mAh White PD20W (6974316285205)
MTA.ua (Київ)
599 грн.
← купити
Зовнішній портативний акумулятор Acefast M25 5000mAh White PD20W (6974316285205)
Soho.com.ua (Київ)
639 грн.
← купити
Повербанк AceFast M25 5000 mAh PD20W White
One-click.com.ua (Дніпро)
660 грн.
← купити
AceFast M25-5000 5000mAh 20W White
AKS.ua (Київ)
600 грн.
← купити
Внешний аккумулятор ACEFAST M25-5000 PD20W magnetic fast wireless charging power bank White 6974316285205
Allbattery.ua (Харків)
650 грн.
← купити
Acefast ACEFAST M25-5000 PD20W White (6974316285205) 6974316285205
Kvshop.com.ua (Київ)
820 грн.
← купити
Зовнішній акумулятор ACEFAST M25-5000 PD20W magnetic fast wireless charging power bank White (6974316285205) K-35761
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
781 грн.
← купити
Зовнішній акумулятор ACEFAST M25-5000 PD20W magnetic fast wireless charging power bank White (6974316285205)
Rozetka.ua (Київ)
725 грн.
← купити
Зовнішній акумулятор ACEFAST M25-5000 PD20W magnetic fast wireless charging power bank White
Rozetka.ua (Київ)
925 грн.
← купити
Зовнішній акумулятор ACEFAST M25-5000 PD20W magnetic fast wireless charging power bank White (6974316285205)
Rozetka.ua (Київ)
930 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Acefast M25 5000, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: павербанк Acefast M25 5000. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на павербанк Acefast M25 5000 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія