шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни12Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити павербанк Acefast M30 5000 за ціною від 684 грн.
Фото 8

Характеристики та опис Acefast M30 5000

Вага (г): 116; Розміри (мм): 105x69x10; Функції: Матеріал корпуса: пластик; Комплектні дроти (адаптери): USB-C; Power Delivery: Power Delivery 3.0; Quick Charge: Quick Charge 4.0+; Швидка зарядка; Потужність (на всі порти) (Вт): 15; USB-C2 (Вт): 20; USB-C1 (Вт): 20; USB-C (шт.): 2; Бездротова зарядка (Вт): 15
Ємність батареї5000 мАгод
19 Вт*год
Реальна ємність2600 мАгод
Тип акумуляторівLi-Pol
Заряджання гаджетів / виходи
Бездротова зарядка15 Вт
USB-C2 шт.
USB-C120 Вт
USB-C220 Вт
Потужність (на всі порти)15 Вт
Зарядка повербанку
Входи зарядки powerbank'aUSB-C
Потужність заряду powerbank'у18 Вт
Функції та можливості
Швидка зарядкаQuick Charge 4.0+
Power Delivery 3.0
Комплектні дроти (адаптери)USB-C
Інше
Матеріал корпусапластик
Розміри105x69x10 мм
Вага116 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 684  до 1 293 грн.
Повербанк Acefast M30 5000 mAh 20W Black (6974316286004)
One-click.com.ua (Дніпро)
684 грн.
← купити
Повербанк Acefast M30 PD magnetic fast charging power bank with cable 5000mAh, 2Type-C, 20W/3A, PD/QC, black
Rozetka.ua (Київ)
733 грн.
← купити
УМБ Acefast PD magnetic fast charging power bank with cable M30 5000mAh |2Type-C, 20W/3A, PD/QC|
Rozetka.ua (Київ)
934 грн.
← купити
УМБ Acefast PD magnetic fast charging power bank with cable M30 5000mAh |2Type-C, 20W/3A, PD/QC| Black
Rozetka.ua (Київ)
845 грн.
← купити
Портативний зарядний пристрій Acefast M30 5000mAh бездротова зарядка/2 x Type-C Black (24497)
Rozetka.ua (Київ)
1 173 грн.
← купити
Power Bank ACEFAST M30 PD20W Магнітний швидкий бездротовий зарядний портативний 5000mAh бездротова зарядка для пристроїв Чор
Rozetka.ua (Київ)
1 293 грн.
← купити
УМБ Acefast PD Magnetic Fast Charging Power Bank with Cable M30 5000mAh, 2Type-C, 20W/3A, PD/QC
Rozetka.ua (Київ)
899 грн.
← купити
УМБ Acefast M30 PD20W Magnetic Fast Charging with cable 5000mAh
Rozetka.ua (Київ)
854 грн.
← купити
Повербанк портативний акумулятор Power bank Acefast M30 fast charging MagSafe магнітний 20W 5000 mAh Black
Rozetka.ua (Київ)
935 грн.
← купити
УМБ Зовнішній акумулятор Павербанк ACEFAST M30 5000 mAh 20W Magnetic Power Bank з бездротовою зарядкою 15W Black
Rozetka.ua (Київ)
895 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Acefast M30 5000, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: павербанк Acefast M30 5000. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на павербанк Acefast M30 5000 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія