шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни39Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1Аксесуари
Купити проєктор Acer H6815BD за ціною від 36899 грн.
Фото 6

Характеристики та опис Acer H6815BD

Вага (кг): 2.88; Габарити (мм): 94x322x225; Корекція трапеції (гор), ±: 40; Корекція трапеції (верт), ±: 40; Фокусування: ручне; Оптичне збільшення (x): 1.1; Зсув проекції (offset) (%): 120; Діагональ зображення ("): 27 – 300; Макс. відстань (м): 10; Мін. відстань (м): 1; Зворотний; Покращення чорного
Колір
Основне призначення
універсальний
Термін служби
5000 год
Реальна роздільна здатність
3840x2160 пікс.
Зворотна проєкція
Діагональ зображення
27 – 300 "
Масштаб і фокусування
ручне
Габарити (ВхШхГ)
94x322x225 мм
Вага
2.88 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 36 899  до 49 568 грн.
Проектор Acer H6815BD (MR.JTA11.001)
Secur.ua (Київ)
40 965 грн.
← купити
Проєктор Acer H6815BD (MR.JTA11.001) MR.JTA11.001
Artline.ua (Київ)
43 038 грн.
← купити
Проєктор ACER H6815BD (MR.JTA11.001) MR.JTA11.001
FOXTROT.UA (Київ)
38 461 грн.
← купити
Проєктор Acer H6815BD (MR.JTA11.001) MR.JTA11.001
Moyo.ua (Київ)
← купити
Проєктор Acer H6815BD (MR.JTA11.001) MR.JTA11.001
Click.ua (Київ)
41 057 грн.
← купити
Проектор Acer H6815BD (MR.JTA11.001)
Цифра (Київ)
39 902 грн.
← купити
Проектор Acer H6815BD (MR.JTA11.001)
Stls.store (Київ)
39 939 грн.
← купити
Acer MR.JTA11.001
Mallprix.com (Київ)
39 931 грн.
← купити
Проектор Acer H6815BD (MR.JTA11.001)
АЛЛО (Київ)
37 999 грн.
← купити
Мультимедійний проектор Acer H6815BD (MR.JTA11.001)
Tomdom.in.ua (Львів)
43 886 грн.
← купити
Проектор Acer H6815BD (MR.JTA11.001) MR.JTA11.001
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Проектор Acer H6815BD (MR.JTA11.001) MR.JTA11.001
Itbox.ua (Київ)
← купити
Acer H6815BD (MR.JTA11.001)
Tehnomart.com (Київ)
43 487 грн.
← купити
Мультимедійний проектор Acer H6815BD (MR.JTA11.001) H6815BD (MR.JTA11.001)
Denika.ua (Харків)
← купити
Acer H6815BD (MR.JTA11.001) офіційна гарантія
PermyCo (Київ)
36 899 грн.
← купити
Мультимедійний проектор Acer H6815BD (MR.JTA11.001)
Semtech.com.ua (Луцьк)
43 883 грн.
← купити
Мультимедійний проектор Acer H6815BD (MR.JTA11.001) MR.JTA11.001
Comtrading.ua (Київ)
37 562 грн.
← купити
Проектор для домашнього кінотеатру Acer H6815BD (DLP, UHD, 4000 lm) (MR.JTA11.001)
Nkt.ua (Київ)
40 561 грн.
← купити
Проектор Acer H6815BD (MR.JTA11.001) MR.JTA11.001
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Проєктор Acer H6815BD (MR.JTA11.001) MR.JTA11.001
icom.net.ua (Київ)
37 607 грн.
← купити
Проєктор Acer MR.JTA11.001
Citrus.ua (Київ)
← купити
Acer H6815BD (MR.JTA11.001)
TEHNOS.UA (Київ)
38 917 грн.
← купити
Проектор Acer H6815BD (MR.JTA11.001)
Zhuk.ua (Київ)
41 481 грн.
← купити
Мультимедійний проектор Acer H6815BD (MR.JTA11.001) UA MR.JTA11.001
Sota.store (Київ)
← купити
Мультимедійний проектор Acer H6815BD (MR.JTA11.001)
Tv-mir.com.ua (Київ)
39 400 грн.
← купити
Acer H6815BD (MR.JTA11.001) H6815BD(MR.JTA11.001)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Acer H6815BD DLP MR.JTA11.001
Novateh.com.ua (Новояворівськ)
41 283 грн.
← купити
Acer H6815BD
MAUDAU (Київ)
40 544 грн.
← купити
Acer Проектор Acer H6815BD (MR.JTA11.001)
MTA.ua (Київ)
39 999 грн.
← купити
Acer H6815BD (DLP UHD 4000 lm) MR.JTA11.001
Kvshop.com.ua (Київ)
41 199 грн.
← купити
Acer H6815BD E-MR.JTA11.001
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Проектор Acer H6815BD (MR.JTA11.001)
Rozetka.ua (Київ)
47 008 грн.
← купити
Мультимедійний проектор Acer H6815BD (MR.JTA11.001)
Zaua.store (Львів)
43 880 грн.
← купити
Acer H6815BD
Rozetka.ua (Київ)
49 354 грн.
← купити
Мультимедійний проектор Acer H6815BD (MR.JTA11.001)
Rozetka.ua (Київ)
47 519 грн.
← купити
Проектор Acer H6815BD (MR.JTA11.001)
Rozetka.ua (Київ)
44 554 грн.
← купити
Проектор домашнього кінотеатру Acer H6815BD UHD, 4000 lm, 1.5-1.65
Rozetka.ua (Київ)
47 110 грн.
← купити
Проектор Acer H6815BD (MR.JTA11.001)
Rozetka.ua (Київ)
45 190 грн.
← купити
Acer H6815BD
Rozetka.ua (Київ)
49 568 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Acer H6815BD, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: проєктор Acer H6815BD. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на проєктор Acer H6815BD у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія