шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни8Опис Відгуки1Обговорення2Корисне1Комплектуючі
Купити корпус Aerocool Bolt Mini за ціною від 3233 грн.
Відео 8Фото 11

Характеристики та опис Aerocool Bolt Mini

Місць для СРО: 2; Розмір СРО зверху: 120мм; Розмір СРО ззаду: 120мм; Підтримка СРО; Місць для вентиляторів: 5; Місць для вентиляторів зверху: 2x120мм; Місць для вентиляторів спереду: 2x120мм; Місць для вентиляторів ззаду: 1x120мм; Встановлених вентиляторів: Вентиляторів (шт): 1; Отворів під слоти розширення: 4
Рейтинг за відгуками:
0
1
0
Колір
Призначення
ігровий
Форм-фактор
Mini Tower
Варіанти установки
вертикальна
Тип материнської плати
micro-ATX
Габарити (ВхШхГ)
370x201x381 мм
Блок живлення
Встановлених вентиляторів
1 шт
Додатково
вікно установки СО для процесора
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  2500 грн.    до  4000 грн.

звичайна модель, нічого особливого
20 грудня 2021, 17:01 #
Переваги:красивый вид и акрил сбоку

Недоліки:в комментариях указал

Коментар:Нету возможности нормального кабельменеджмента из-за малого места сбоку, нет возможности поставить СВО Сверху, упирается в плату

Автор:Тарас Погонин  пользуюсь Aerocool Bolt Mini кілька місяців

Инструкция к Aerocool Bolt Mini
від 3 233  до 3 735 грн.
Корпус Aerocool Mini Bolt Black RGB (ACCSPV2001211)
Redprice.sale (Львів)
3 236 грн.
← купити
Корпус Aerocool Mini Bolt Black RGB (ACCSPV2001211)
Semtech.com.ua (Луцьк)
3 239 грн.
← купити
Aerocool Mini Bolt Black RGB (ACCSPV2001211)
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
3 322 грн.
← купити
Корпус Aerocool Mini Bolt Black RGB (ACCSPV2001211)
Rozetka.ua (Київ)
3 735 грн.
← купити
Корпус Aerocool Mini Bolt Black RGB (ACCSPV2001211)
Tomdom.in.ua (Львів)
3 242 грн.
← купити
Корпус Aerocool Mini Bolt Black RGB (ACCSPV2001211) ACCSPV2001211
Saren.com.ua (Львів)
3 243 грн.
← купити
Корпус Aerocool Mini Bolt Black RGB (ACCSPV2001211)
Timesport.com.ua (Львів)
3 233 грн.
← купити
Корпус Aerocool Mini Bolt Black RGB (ACCSPV2001211) ACCSPV2001211
Zaua.store (Львів)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Aerocool Bolt Mini, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: корпус Aerocool Bolt Mini. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на корпус Aerocool Bolt Mini у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія