шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни24Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити знищувач паперу Agent 0514.5 X за ціною від 2990 грн.
Фото 6

Характеристики та опис Agent 0514.5 X

Вага (кг): 3.1; Габарити (мм): 345х315х160; Рівень шуму (дБ): 70; захист від перегріву; реверс; Функції та можливості: автостарт / автостоп; Ємність кошика (л): 14; Час перерви (хв): 60; Робочий цикл (мін): 3; Листів одна завантаження (шт.): 5; Швидкість знищення (мм/с): 37; Розміри фрагментів (мм): 2х12
Рівень секретності (DIN 66399)
P-5
Знищує
канцелярські скріпки
пластикові карти
Функції та можливості
автостарт / автостоп
реверс
захист від перегріву
Рівень шуму
70 дБ
Габарити (ВхШхГ)
345х315х160 мм
Вага
3.1 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 2 990  до 4 414 грн.
Уничтожитель документов Agent 0514.5 X (2x12)
A-techno.com.ua (Київ)
3 480 грн.
← купити
Agent 6010234
Mallprix.com (Київ)
3 039 грн.
← купити
Знищувач документів Agent 0514.5 X (2х12) (6010234) 6010234
Click.ua (Київ)
3 554 грн.
← купити
Шредер Agent 0514.5 X
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Знищувач документів Agent 0514.5 X (2x12) (6010234) 6010234
Brain.com.ua (Київ)
3 553 грн.
← купити
Знищувач документів Agent 0514.5 X (2x12) (6010234) 6010234
Itbox.ua (Київ)
3 565 грн.
← купити
Agent 0514.5 X (2х12) (6010234)
Tehnomart.com (Київ)
3 065 грн.
← купити
Знищувач документів Agent 0514.5 X (2x12) (6010234) 6010234
Comtrading.ua (Київ)
3 141 грн.
← купити
Шредер Agent 0514.5 X (2x12)
Timesport.com.ua (Львів)
2 990 грн.
← купити
Знищувач документів Agent 0514.5 x (2х12) (6010234)
Tviy-Dim.com (Київ)
3 121 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Agent 0514.5 X, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: знищувач паперу Agent 0514.5 X. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на знищувач паперу Agent 0514.5 X у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія