шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни8Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити знищувач паперу Agent 2235.4 X за ціною від 11690 грн.
Фото 5

Характеристики та опис Agent 2235.4 X

Вага (кг): 10.8; Габарити (мм): 650x373x298; Рівень шуму (дБ): 52; захист від перегріву; реверс; Функції та можливості: автостарт / автостоп; Ємність кошика (л): 35; Листів одна завантаження (шт.): 22; Швидкість знищення (мм/с): 52; Розміри фрагментів (мм): 4х32; Тип різання: перехресна; оптичні диски
Рівень секретності (DIN 66399)
P-4
Знищує
скоби степлера
канцелярські скріпки
пластикові карти
оптичні диски
Функції та можливості
автостарт / автостоп
реверс
захист від перегріву
Рівень шуму
52 дБ
Габарити (ВхШхГ)
650x373x298 мм
Вага
10.8 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  11000 грн.    до  14000 грн.

від 11 690  до 14 876 грн.
Уничтожитель документов Agent 2235.4 Х (4х32)
A-techno.com.ua (Київ)
11 690 грн.
← купити
Шредер Agent 2235.4 X (Agent 2235.4 Х) Agent 2235.4 Х
Ktc.ua (Рівне)
11 997 грн.
← купити
Agent 2235.4 X (6020675) 6020675
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Шредер Agent 2235.4 Х (4х32) (6927920250046
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Знищувач документів Agent 2235.4 Х (4х32) (6020675)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Знищувач документів Agent 2235.4 Х (4х32) (6020675)
Rozetka.ua (Київ)
12 897 грн.
← купити
Знищувач документів Agent 2235.4 Х (4х32) (6020675)
Rozetka.ua (Київ)
14 876 грн.
← купити
Знищувач документів Agent 2235.4 Х (4х32) (6020675) ( 24097 )
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Agent 2235.4 X, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: знищувач паперу Agent 2235.4 X. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на знищувач паперу Agent 2235.4 X у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія