шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни10Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити система охолодження Alseye DM12-B за ціною від 307 грн.
Фото 6

Характеристики та опис Alseye DM12-B

Габарити (мм): 160x120x33; Socket: Тип кріплення: болти; Джерело живлення: 4-pin; Рівень шуму (дБ): 31; Регулятор обертів: авто (PWM); Максимальні оберти (об/хв): 1600; Діаметр вентилятора (мм): 120; Тип: реверсивний вентилятор; Призначення: у корпус
Головне
Призначенняу корпус
Типреверсивний вентилятор
Вентилятор
Кількість вентиляторів1 шт.
Діаметр вентилятора120 мм
Тип підшипникагідродинамічний (Hydraulic Bearing)
Мінімальні оберти600 об/хв
Максимальні оберти1600 об/хв
Регулятор обертівавто (PWM)
Макс. повітряний потік49.75 CFM
Статичний тиск1.39 мм H2O
Напрацювання на відмову40 тис. год
Мін. рівень шуму10 дБ
Рівень шуму31 дБ
Джерело живлення4-pin
Інше
Підсвічування
Колір підсвічуванняARGB
Синхронізація підсвічуванняmulti compatibility
Джерело живлення підсвітки3-pin (5V)
Тип кріпленняболти
Габарити160x120x33 мм
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 307  до 622 грн.
Кулер до корпусу Alseye DM12-B (AS.04.10.0001) AS.04.10.0001
Itbox.ua (Київ)
308 грн.
← купити
Alseye AS.04.10.0001
Mallprix.com (Київ)
326 грн.
← купити
Кулер до корпусу Alseye DM12-B (AS.04.10.0001) AS.04.10.0001
Brain.com.ua (Київ)
307 грн.
← купити
Кулер до корпусу Alseye DM12-B (AS.04.10.0001) AS.04.10.0001
Comtrading.ua (Київ)
622 грн.
← купити
ALSEYE Вентилятор для ПК ALSEYE DM12-B (AS.04.10.0001) Black
MTA.ua (Київ)
369 грн.
← купити
Alseye DM12-B (AS.04.10.0001) Вентилятор для корпуса DM12-B (AS.04.10.0001)
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Кулер до корпусу Alseye DM12-B (AS.04.10.0001)
Rozetka.ua (Київ)
439 грн.
← купити
Кулер для корпусу Alseye DM12-B (AS.04.10.0001)
Rozetka.ua (Київ)
470 грн.
← купити
Кулер для корпусу Alseye DM12-B (AS.04.10.0001) (345770)
Rozetka.ua (Київ)
518 грн.
← купити
Вентилятор Alseye DM12-B (AS.04.10.0001)
Rozetka.ua (Київ)
341 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Alseye DM12-B, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: система охолодження Alseye DM12-B. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на система охолодження Alseye DM12-B у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія