шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни12Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити система охолодження Alseye Y360-BA за ціною від 2126 грн.
Фото 5

Характеристики та опис Alseye Y360-BA

Тип кріплення: двосторонній (backplate); Intel 1700 / 1851; Intel 1200; Intel 1151 / 1151 v2; Intel 1155/1156; Intel 1150; AMD AM5; Socket: AMD AM4; Матеріал підкладки: мідь; Матеріал радіатора: алюміній; Джерело живлення: 4-pin; Регулятор обертів: авто (PWM); Діаметр вентилятора (мм): 120; Тип: водяне охолодження
Головне
Призначеннядля процесора
Типводяне охолодження
Вентилятор
Кількість вентиляторів3 шт.
Діаметр вентилятора120 мм
Тип підшипникагідродинамічний
Регулятор обертівавто (PWM)
Можливість заміни
Джерело живлення4-pin
Радіатор
Матеріал радіатораалюміній
Матеріал підкладкимідь
SocketAMD AM4
AMD AM5
Intel 1150
Intel 1155/1156
Intel 1151 / 1151 v2
Intel 1200
Intel 1700 / 1851
Водяне охолодження
Розмір радіатора360 мм
Інше
Підсвічування
Підсвічування лопатей
Колір підсвічуванняARGB
Синхронізація підсвічуванняmulti compatibility
Джерело живлення підсвітки3-pin (5V)
Тип кріпленнядвосторонній (backplate)
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  1800 грн.    до  2600 грн.

від 2 126  до 2 390 грн.
Система рідинного охолодження Alseye Y360-BA - ARGB (AS.02.0061) AS.02.0061
Itbox.ua (Київ)
2 126 грн.
← купити
Alseye AS.02.0061
Mallprix.com (Київ)
2 174 грн.
← купити
Система рідинного охолодження Alseye Y360-BA - ARGB (AS.02.0061) AS.02.0061
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Система рідинного охолодження Alseye Y360-BA - ARGB (AS.02.0061) AS.02.0061
Comtrading.ua (Київ)
2 331 грн.
← купити
Система рідинного охолодження Alseye y360-ba - argb (as.02.0061)
Tviy-Dim.com (Київ)
2 299 грн.
← купити
ALSEYE Кулер для ПК ALSEYE Y360-BA - ARGB (AS.02.0061)
MTA.ua (Київ)
2 249 грн.
← купити
Alseye Y360-BA - ARGB (AS.02.0061) Система водяного охолодження Y360-BA - ARGB (AS.02.0061)
Kvshop.com.ua (Київ)
2 131 грн.
← купити
СВО Alseye Y360-BA - ARGB (AS.02.0061) AS.02.0061
Compx.ua (Київ)
← купити
Система рідинного охолодження Alseye Y360-BA - ARGB (AS.02.0061)
Rozetka.ua (Київ)
2 359 грн.
← купити
Система рідинного охолодження Alseye Y360-BA – ARGB (AS.02.0061)
Rozetka.ua (Київ)
2 390 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Alseye Y360-BA, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: система охолодження Alseye Y360-BA. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на система охолодження Alseye Y360-BA у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія