шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Аудіосистема Amazon Echo Show 11

Ціни2Опис Відгуки  Обговорення  Корисне5
Купити аудіосистема Amazon Echo Show 11 за ціною від 17433 грн.
Відео 11Фото 7

Характеристики та опис Amazon Echo Show 11

Вага (кг): 1.3; Спосіб перенесення: Габарити (мм): 183x254x127; Сенсорне управління; Світлові ефекти; Входи: Виходи: ЖК екран; будильник; годинник; інтернет радіо; мобільний застосунок; голосове управління; голосовий асистент: Amazon Alexa; всеспрямоване звучання;язок; гучний зв' мережеве потокове аудіо
Колір
Призначення
розумна колонка
Кількість каналів
2.1
Інтерфейси
Wi-Fi
Bluetooth
мережеве потокове аудіо
гучний зв'язок
Додатково
всеспрямоване звучання
Amazon Alexa
голосове управління
мобільний застосунок
інтернет радіо
годинник
будильник
Габарити (ВхШхГ)
183x254x127 мм
Вага
1.3 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
Echo Show 11 review: a new, bigger screen size but less for the ...
Amazon Echo Show 11 Review - Trusted Reviews
Amazon Echo Show 11 Review: The Best Way to Bring Alexa+ to ...
від 17 433  до 22 583 грн.
AMAZON Echo Show 11 Чорний
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
17 433 грн.
← купити
AMAZON Echo Show 11 Білий
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
22 583 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Amazon Echo Show 11, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: аудіосистема Amazon Echo Show 11. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на аудіосистема Amazon Echo Show 11 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія