шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни37Опис Відгуки  Обговорення  Корисне6Аксесуари
Купити монітор AOC Q27E4U за ціною від 8458 грн.
Фото 16

Характеристики та опис AOC Q27E4U

Габарити без підставки (мм): 616x362x51; Габарити (мм): 616x549x222; Настінне кріплення: VESA 100x100 мм; Вбудовані динаміки; Регулювання висоти; Поворот екрана; Портретний режим; Adaptive-Sync; Flicker-Free;єми (додатково): вихід mini-Jack (3.5 мм); Роз' Швидка зарядка; USB-A: 4x5Gbps; HDMI: HDMI v2.0
Колір
Тип
монітор
Діагональ
27 "
Тип матриці
IPS
Покриття екрана
антивідблискове
Роздільна здатність
2560x1440 (16:9)
Час відгуку (GtG)
4 мс
Габарити (ШхВхТ)
616x549x222 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  8250 грн.    до  11000 грн.

Брошюра с характеристиками
Брошюра c характеристиками
AOC Q27E4U
від 8 458  до 12 144 грн.
Монітор 27" AOC Q27E4U
Artline.ua (Київ)
8 799 грн.
← купити
AOC Монітор AOC Q27E4U Black 27
MTA.ua (Київ)
8 999 грн.
← купити
Монітор AOC Q27E4U
Itbox.ua (Київ)
8 499 грн.
← купити
AOC Q27E4U
Mallprix.com (Київ)
8 846 грн.
← купити
Монітор AOC Q27E4U Black - 27" IPS / 2560×1440 / 120 Гц / Adaptive Sync / Pivot / HAS
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Монітор AOC Q27E4U
Redprice.sale (Львів)
9 936 грн.
← купити
Монітор AOC Q27E4U
Denika.ua (Харків)
8 836 грн.
← купити
Монітор 27" AOC Q27E4U Black
Vodafone.ua (Київ)
8 679 грн.
← купити
Монітор AOC Q27E4U (UA)
Smartmag.biz.ua (Львів)
9 032 грн.
← купити
TFT 27" AOC Q27E4U, QHD, 120Hz, HDMI, DP, USB-hub, HAS, Pivot, колонки, чорний
Comtrading.ua (Київ)
8 614 грн.
← купити
Монітор AOC Q27E4U 27" 2K IPS 120 Гц 4 мс KL27Q27E4U2812
Novateh.com.ua (Новояворівськ)
9 859 грн.
← купити
Монітор AOC Q27E4U
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Монітор Aoc 27" E4 Q27E4U
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
10 252 грн.
← купити
Монітор AOC Q27E4U
icom.net.ua (Київ)
8 458 грн.
← купити
Монітор AOC Q27E4U
Nkt.ua (Київ)
8 717 грн.
← купити
Монітор AOC 27" Q27E4U Black Q27E4U
Telemart.ua (Київ)
8 733 грн.
← купити
Монітор AOC Q27E4U
Tv-mir.com.ua (Київ)
9 072 грн.
← купити
Монітор aoc q27e4u
Tviy-Dim.com (Київ)
9 113 грн.
← купити
AOC Q27E4U
Luckylink.kiev.ua (Київ)
9 370 грн.
← купити
Монітор AOC Q27E4U
Texnoshop.com.ua (Луцьк)
9 290 грн.
← купити
AOC Q27E4U
COMFY.ua (Київ)
8 839 грн.
← купити
Монітор AOC 27" Q27E4U QHD IPS 120Hz (Q27E4U)
MAUDAU (Київ)
9 684 грн.
← купити
AOC Q27E4U Black
Kvshop.com.ua (Київ)
9 099 грн.
← купити
TFT 27" AOC Q27E4U, QHD, 120Hz, HDMI, DP, USB-hub, HAS, Pivot, колонки, чорний 901202
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
9 017 грн.
← купити
Монітор 27" AOC Q27E4U (Q27E4U) 2560x1440 (QHD, 2K) IPS 120 Hz
Compx.ua (Київ)
8 709 грн.
← купити
Монітор AOC Q27E4U
Rozetka.ua (Київ)
10 729 грн.
← купити
Монітор TFT 27" AOC Q27E4U, QHD, 120Hz, HDMI, DP, USB-hub, HAS, Pivot, колонки, чорний (Q27E4U)
MAUDAU (Київ)
9 611 грн.
← купити
Монітор AOC Q27E4U 27" QHD 120Hz IPS з USB-хабом та Pivot із вбудованими колонками HDMI DP Чорний
Rozetka.ua (Київ)
11 756 грн.
← купити
Монітор AOC Q27E4U
Rozetka.ua (Київ)
10 140 грн.
← купити
Монітор aoc q27e4u
Rozetka.ua (Київ)
11 213 грн.
← купити
Монітор 27" AOC Q27E4U (Q27E4U) IPS 120Hz 2560x1440 Black
Rozetka.ua (Київ)
11 499 грн.
← купити
Монітор AOC 27" Q27E4U QHD IPS 120Hz (Q27E4U)
Rozetka.ua (Київ)
10 692 грн.
← купити
Монітор AOC Q27E4U
Rozetka.ua (Київ)
12 144 грн.
← купити
Монітор AOC Q27E4U (ek13274)
Rozetka.ua (Київ)
11 515 грн.
← купити
Монітор AOC Q27E4U
Rozetka.ua (Київ)
11 402 грн.
← купити
Монітор AOC Q27E4U 27" QHD 120Hz IPS з USB-хабом та Pivot з вбудованими колонками HDMI DP Чорний
Rozetka.ua (Київ)
11 140 грн.
← купити
Монітор AOC Q27E4U
Rozetka.ua (Київ)
10 182 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати AOC Q27E4U, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: монітор AOC Q27E4U. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на монітор AOC Q27E4U у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія