шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Arcos (тип)
лопатка для сиру
для масла
для піци
накірі
для риби/суші
для устриць
для яблук
Каталог товарів

Ціни11Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1
Купити кухонний ніж Arcos 616600 за ціною від 315 грн.
Фото 3

Характеристики та опис Arcos 616600

Країна походження бренду: Іспанія; Довжина леза (см): 6.5; Тип пластику: поліпропілен; Матеріал рукояті: пластик; Марка сталі: X45CrMoV15; Матеріал леза: сталь; Тип: для зняття цедри
Колір
Тип
для зняття цедри
Матеріал леза
сталь
Марка сталі
X45CrMoV15
Матеріал рукояті
пластик
Тип пластику
поліпропілен
Довжина леза
6.5 см
Країна походження бренду
Іспанія
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  275 грн.    до  400 грн.

від 315  до 464 грн.
Кухонний ніж Arcos для чищення цитрусових 65 мм (616600) 616600
Brain.com.ua (Київ)
318 грн.
← купити
Кухонний ніж Arcos для чищення цитрусових 65 мм (616600) 616600
Itbox.ua (Київ)
← купити
Ніж для чищення цитрусових Arcos 616600 6,5 см
Rozetka.ua (Київ)
324 грн.
← купити
Ніж для чищення цитрусових Arcos 616600 6,5 см
Rozetka.ua (Київ)
315 грн.
← купити
Ніж для чищення цитрусових 65 мм Arcos 616600FD
Rozetka.ua (Київ)
359 грн.
← купити
Ніж для чищення цитрусових Arcos 616600 6,5 см
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Ніж для чищення цитрусових 65 мм Arcos FD-616600
Rozetka.ua (Київ)
367 грн.
← купити
Кухонний ніж Arcos для чищення цитрусових 65 мм (616600)
Rozetka.ua (Київ)
464 грн.
← купити
Кухонний ніж Arcos для чищення цитрусових 65 мм (616600)[43636]
Rozetka.ua (Київ)
425 грн.
← купити
Ніж для чищення цитрусових Arcos із лезом із нержавіючої сталі 6.5см (616600)
Rozetka.ua (Київ)
443 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Arcos 616600, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: кухонний ніж Arcos 616600. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на кухонний ніж Arcos 616600 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія