шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Arcos (тип)
лопатка для сиру
для масла
для піци
накірі
для риби/суші
для устриць
для яблук
Каталог товарів

Ціни9Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1
Купити кухонний ніж Arcos Universal 280704 за ціною від 1962 грн.

Характеристики та опис Arcos Universal 280704

Країна походження бренду: Іспанія; Твердість: 53; Довжина леза (см): 25; Тип пластику: полиоксиметилен; Матеріал рукояті: пластик; Марка сталі: X45CrMoV15; Матеріал леза: сталь; Тип: кухарський
Колір
Тип
кухарський
Матеріал леза
сталь
Марка сталі
X45CrMoV15
Матеріал рукояті
пластик
Тип пластику
полиоксиметилен
Довжина леза
25 см
Твердість
53 HRC
Країна походження бренду
Іспанія
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  1700 грн.    до  2400 грн.

Официальный сайт
ІншеArcos Universal 280704
від 1 962  до 2 609 грн.
Кухонний ніж Arcos Universal поварський 250 мм (280704) 280704
Brain.com.ua (Київ)
1 980 грн.
← купити
Кухонний ніж Arcos Universal шеф 250 мм (280704) 280704
Volod.in.ua (Київ)
1 981 грн.
← купити
Кухонний ніж Arcos Universal поварський 250 мм (280704) 280704
Itbox.ua (Київ)
← купити
Ніж поварський 250 mm Universal Arcos FD-280704
Rozetka.ua (Київ)
2 278 грн.
← купити
Ніж кухарський 250 мм Arcos Universal 280704
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Кухонний ніж Arcos Universal поварський 250 мм (280704)
Rozetka.ua (Київ)
2 466 грн.
← купити
Ніж кухарський Arcos Universal з лезом із нержавіючої сталі 25см (280704)
Rozetka.ua (Київ)
2 437 грн.
← купити
Arcos ніж кухарський Універсальний довжина 25 см (280704)
Rozetka.ua (Київ)
1 962 грн.
← купити
Кухонний ніж Arcos Universal поварський 250 мм (280704)
Rozetka.ua (Київ)
2 609 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Arcos Universal 280704, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: кухонний ніж Arcos Universal 280704. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на кухонний ніж Arcos Universal 280704 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія