шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Arcos (тип)
лопатка для сиру
для масла
для піци
накірі
для риби/суші
для устриць
для яблук
Каталог товарів

Ціни12Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1
Купити кухонний ніж Arcos Universal 284804 за ціною від 1309 грн.

Характеристики та опис Arcos Universal 284804

Країна походження бренду: Іспанія; Full tang; Довжина леза (см): 20; Матеріал рукояті: пластик; Марка сталі: X45CrMoV15; Матеріал леза: сталь; Тип: кухарський
Колір
Тип
кухарський
Матеріал леза
сталь
Марка сталі
X45CrMoV15
Матеріал рукояті
пластик
Довжина леза
20 см
Full tang (підвищена міцність)
Країна походження бренду
Іспанія
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
Официальный сайт
ІншеArcos Universal 284804
від 1 309  до 1 817 грн.
Кухонний ніж Arcos Universal кухарський 200 мм (284804) 284804
Brain.com.ua (Київ)
1 437 грн.
← купити
Кухонний ніж Arcos Universal шеф 200 мм (284804) 284804
Volod.in.ua (Київ)
← купити
Кухонний ніж Arcos Universal кухарський 200 мм (284804) 284804
Itbox.ua (Київ)
← купити
Ніж кухарський Universal 200 мм ARCOS (284804) NW01248
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
1 309 грн.
← купити
Ніж поварський 200 мм Universal Arcos FD-284804
Rozetka.ua (Київ)
1 653 грн.
← купити
Ніж поварський 200 мм Universal Arcos (284804)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Ніж кухарський 200 мм Arcos Universal 284804
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Кухонний ніж Arcos Universal кухарський 200 мм (284804)[43736]
Rozetka.ua (Київ)
1 817 грн.
← купити
Ніж кухарський Arcos Universal з лезом із нержавіючої сталі 20см (284804)
Rozetka.ua (Київ)
1 785 грн.
← купити
Ніж кухарський Універсальний 200 мм Arcos (284804)
Rozetka.ua (Київ)
1 438 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Arcos Universal 284804, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: кухонний ніж Arcos Universal 284804. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на кухонний ніж Arcos Universal 284804 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія