шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Artline (тип пк)

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline Gaming DRGN MAG FORGE M100R [DRGNv147]

Конфігурації і ціни 257Відгуки  Обговорення  Корисне1Аксесуари10+
Купити персональний комп'ютер Artline Gaming DRGN MAG FORGE M100R (DRGNv147) за ціною від 72909 грн.
Фото 19

Серия Artline Gaming DRGN MAG FORGE M100R

Модифікації Artline Gaming DRGN MAG FORGE M100R 22
Где купить? [DRGNv147]
Характеристики [DRGNv147]
Колір
Тип
настільний
Чипсет
AMD B650
Серія
Ryzen 7
Тактова частота
3.8 ГГц
Об'єм ОЗП
32 ГБ
Модель відеокарти
RTX 5060
Об'єм відеопам'яті
8 ГБ
Об'єм накопичувача
1 ТБ
Роз'єми
HDMI вихід 2 шт.
DisplayPort v2.1b / 4 шт. /
Привід
немає
Wi-Fi
Wi-Fi 6E (802.11ax)
Bluetooth
v5.3
Звук
7.1
Потужність БЖ
650 Вт
Передвстановлена ОС
без ОС
Габарити (ВхШхГ)
423x200x388 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  70000 грн.    до  80000 грн.
Artline WorkStation ...
W63v04
від 74 666 грн.
Artline Gaming DRGN ...
DRGNv145
від 75 152 грн.
DRGNv164
від 74 667 грн.
DRGNv146
від 71 940 грн.
DRGNv165
від 75 153 грн.
DRGNv156
від 75 372 грн.
Artline Gaming X37 S...
X37WHITEv72
від 72 908 грн.
W53v26
від 78 362 грн.
DRGNv144
від 69 213 грн.
DRGNv153
від 68 949 грн.
W42v01
від 79 595 грн.
W42v07
DRGNv157
від 76 647 грн.
DRGNv152
від 68 463 грн.
W52v22
від 70 223 грн.
W52v22Win
від 77 132 грн.
X37WHITEv72W in
від 78 098 грн.
2E Rational Credo Mesh
2E-12897
від 63 858 грн.
W52v25Win
від 72 686 грн.
Artline Business T15...
T15v22
від 73 260 грн.
T15v23
Artline Business T17
T17v25
від 75 900 грн.
Artline Business T17
T17v26
Artline Business T25
T25v36
від 77 656 грн.

Огляд ПК ARTLINE Gaming DRGN Powered by MSI — баланс продуктивності, дизайну та
від 72 909  до 76 399 грн.
Комп'ютер ARTLINE Gaming DRGN (DRGNv147) DRGNv147
Artline.ua (Київ)
75 900 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming DRGN (DRGNv147)
АЛЛО (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming DRGN (DRGNv147) DRGNv147
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Десктоп Artline Gaming Drgn (Drgnv147) DRGNv147
Openshop.ua (Київ)
← купити
Системний блок Artline Gaming DRGNv147
Vodafone.ua (Київ)
72 909 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming DRGN (DRGNv147) DRGNv147
icom.net.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming DRGN (DRGNv147) DRGNv147
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming DRGN (DRGNv147)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE Gaming DRGN (DRGNv147)
MTA.ua (Київ)
76 399 грн.
← купити
Artline ARTLINE Gaming DRGN (DRGNv147) drgnv147
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline DRGNv147, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline Gaming DRGN MAG FORGE M100R (DRGNv147). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline Gaming DRGN MAG FORGE M100R (DRGNv147) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія