шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер 2E Rational Credo Mesh [2E-12897]

Конфігурації і ціни 198Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер 2E Rational Credo Mesh (2E-12897) за ціною від 63858 грн.
Фото 3

Серия 2E Rational Credo Mesh

Модифікації 2E Rational Credo Mesh 18
Характеристики [2E-12897]
Колір
Тип
настільний
Чипсет
Intel B760
Серія
Core i5
Тактова частота
1.8 ГГц
Об'єм ОЗП
32 ГБ
Модель відеокарти
RTX 5050
Об'єм відеопам'яті
8 ГБ
Об'єм накопичувача
1 ТБ
Роз'єми
HDMI вихід 2 шт.
DisplayPort v2.1b / x3 /
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Звук
7.1
Потужність БЖ
500 Вт
Передвстановлена ОС
Win 11 Pro
Габарити (ВхШхГ)
278x165x350 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  65000 грн.    до  75000 грн.
2E Rational Credo V200
2E-12869
від 61 994 грн.
2E Rational Credo V200
2E-12879
від 61 727 грн.
2E Rational Credo V285
2E-12891
від 61 594 грн.
Artline WorkStation ...
W52v25Win
від 72 686 грн.
2E Rational Credo Mesh
2E-12903
від 60 795 грн.
2E Rational Credo Mesh
2E-12909
від 59 330 грн.
2E Rational Credo Mesh
2E-12894
від 59 063 грн.
Artline Gaming DRGN ...
DRGNv152
від 68 463 грн.
W52v22
від 70 223 грн.
DRGNv153
від 68 949 грн.
DRGNv175
від 68 726 грн.
Artline Gaming X37 S...
X37WHITEv72
від 72 908 грн.
X37WHITEv71W in
від 65 252 грн.
DRGNv144
від 69 213 грн.
DRGNv145
від 70 443 грн.
W63v04
від 74 666 грн.
DRGNv146
від 71 940 грн.
W52v25
від 65 735 грн.
Lenovo ThinkCentre N...
12UD000YPB
від 68 802 грн.
Artline Business T15...
T15v22
від 73 260 грн.
T15v23
Artline Business T17
T17v24
від 67 980 грн.
T15v21
від 65 340 грн.

від 63 858  до 79 822 грн.
Комп’ютер персональний 2E Rational Intel i5-14400F, 32Gb, F1TB, NVD5050-8, B760, 2E-V300B-MH, 500W, Win11PE (2E-12897)
ACDC.com.ua (Київ)
69 379 грн.
← купити
Системний блок 2E Rational (2E-12897) 2E-12897
Moyo.ua (Київ)
70 409 грн.
← купити
Комп’ютер персональний 2E Rational Intel i5-14400F, 32Gb, F1TB, NVD5050-8, B760, 2E-V300B-MH, 500W, Win11PE 2E-12897
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп’ютер персональний 2E Rational Intel i5-14400F, 32Gb, F1TB, NVD5050-8, B760, 2E-V300B-MH, 500W, Win11PE (2E-12897) 2E-12
icom.net.ua (Київ)
63 858 грн.
← купити
Комп’ютер 2E Rational Intel i5-14400F, 32Gb, F1TB, NVD5050-8, B760, 2E-V300B-MH, 500W 2E-12897
ШО (Київ)
← купити
Комп’ютер персональний 2E Rational 2E-12897
Citrus.ua (Київ)
← купити
2E Персональний компютер 2E Rational (2E-12897)
MTA.ua (Київ)
← купити
2E Rational i5-14400F 32/1TB NVD5050-8 B760 V300B-MH 500W W11 (2E-12897) 2e-12897
Kvshop.com.ua (Київ)
69 999 грн.
← купити
2E Комп'ютер персональний 2E Rational Intel i5-14400F, 32Gb, F1TB, NVD5050-8, B760, 2E-V300B-MH, 500W, Win11PE E-2E-1289
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Комп'ютер персональний 2E Rational Intel i5-14400F, 32Gb, F1TB, NVD5050-8, B760, 2E-V300B-MH, 500W, Win11PE (2E-12897)
Rozetka.ua (Київ)
79 822 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати 2E 2E-12897, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер 2E Rational Credo Mesh (2E-12897). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер 2E Rational Credo Mesh (2E-12897) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія