шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Artline (тип пк)

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline Gaming DRGN MAG FORGE M100R [DRGNv152]

Конфігурації і ціни 257Відгуки  Обговорення  Корисне1Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Artline Gaming DRGN MAG FORGE M100R (DRGNv152) за ціною від 68463 грн.
Фото 19

Серия Artline Gaming DRGN MAG FORGE M100R

Модифікації Artline Gaming DRGN MAG FORGE M100R 22
Где купить? [DRGNv152]
Характеристики [DRGNv152]
Колір
Тип
настільний
Чипсет
Intel B760
Серія
Core i5
Тактова частота
2.5 ГГц
Об'єм ОЗП
32 ГБ
Модель відеокарти
RTX 5060
Об'єм відеопам'яті
8 ГБ
Об'єм накопичувача
1 ТБ
Роз'єми
VGA
HDMI вихід 2 шт.
DisplayPort v2.1b / 4 шт. /
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Звук
7.1
Потужність БЖ
650 Вт
Передвстановлена ОС
без ОС
Габарити (ВхШхГ)
423x200x388 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  65000 грн.    до  75000 грн.
Artline WorkStation ...
W52v22
від 70 223 грн.
Lenovo LOQ Tower 17I...
90X000J6UL
від 68 999 грн.
Artline Gaming DRGN ...
DRGNv153
від 68 949 грн.
DRGNv175
від 68 726 грн.
Artline Gaming X37 S...
X37WHITEv72
від 72 908 грн.
DRGNv174
від 68 727 грн.
DRGNv144
від 69 213 грн.
W63v04
від 74 666 грн.
DRGNv146
від 71 940 грн.
W52v25
від 65 735 грн.
2E Rational Credo Mesh
2E-12897
від 63 858 грн.
2E Rational Credo V200
2E-12869
від 61 994 грн.
2E Rational Credo V200
2E-12879
від 61 727 грн.
2E Rational Credo V285
2E-12891
від 61 594 грн.
X37WHITEv71W in
від 65 252 грн.
W52v25Win
від 72 686 грн.
2E Rational Credo Mesh
2E-12903
від 60 795 грн.
2E Rational Credo Mesh
2E-12909
від 59 330 грн.
2E Rational Credo Mesh
2E-12894
від 59 063 грн.
Artline Business T15...
T15v22
від 73 260 грн.
T15v23
Artline Business T17
T17v24
від 67 980 грн.
T15v21
від 65 340 грн.
Lenovo ThinkCentre N...
12UD000YPB
від 68 916 грн.

Огляд ПК ARTLINE Gaming DRGN Powered by MSI — баланс продуктивності, дизайну та
від 68 463  до 71 399 грн.
Комп'ютер ARTLINE Gaming DRGN (DRGNv152) DRGNv152
Artline.ua (Київ)
70 929 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming DRGN (DRGNv152)
АЛЛО (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming DRGN (DRGNv152) DRGNv152
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Десктоп Artline Gaming Drgn (Drgnv152) DRGNv152
Openshop.ua (Київ)
← купити
Системний блок Artline Gaming DRGNv152
Vodafone.ua (Київ)
68 463 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming DRGN (DRGNv152) DRGNv152
icom.net.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming DRGN (DRGNv152) DRGNv152
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming DRGN (DRGNv152)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE Gaming DRGN (DRGNv152)
MTA.ua (Київ)
71 399 грн.
← купити
Artline ARTLINE Gaming DRGN (DRGNv152) drgnv152
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming DRGN (DRGNv152)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline DRGNv152, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline Gaming DRGN MAG FORGE M100R (DRGNv152). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline Gaming DRGN MAG FORGE M100R (DRGNv152) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія