шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни47Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити відеореєстратор Aspiring Expert 10 за ціною від 3399 грн.
Відео 1Фото 12

Характеристики та опис Aspiring Expert 10

Розміри (мм): 72x45x32; Резервне живлення: суперконденсатор (іоністор);яті (ГБ): 512;єм карти пам' Макс. об' AV-вхід; IPS; Діагональ ("): 3; Wi-Fi модуль; датчик руху; поляризаційний фільтр; WDR (широкий динамічний діапазон); запис звуку; G-сенсор; Зйомка Ultra HD (4K): 3840х2160 пікс. 30 к/с
Типвідеореєстратор
Спосіб кріпленняна лобове скло
Кріплення до скланаклейка
Кріплення реєстраторазащібка
Роз'єм живленняUSB C
Камера
Тип матриціSony IMX335
Відеочип / процесорNovatek NTK96670
Зйомка Ultra HD (4K)3840х2160 пікс. 30 к/с
Кут огляду170 °
Функції зйомкиG-сенсор (збереження відео)
запис звука
WDR (широкий динамічний діапазон)
поляризаційний фільтр
Функції та можливості
Функціїдатчик руху
Wi-Fi модуль
Дисплей
Діагональ дисплея3 "
Роздільна здатність дисплея854x480 пікс.
IPS дисплей
Інше
AV-вхід
Макс. об'єм карти пам'яті512 ГБ
Резервне живленнясуперконденсатор (іоністор)
Розміри72x45x32 мм
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  3800 грн.    до  5000 грн.

від 3 399  до 7 173 грн.
Відеореєстратор Aspiring Expert 10 CPL Wifi 4k
Artline.ua (Київ)
4 299 грн.
← купити
Aspiring Відеореєстратор Aspiring Expert 10 CPL Wifi 4k (EX104KW1)
MTA.ua (Київ)
← купити
Відеореєстратор ASPIRING Expert 10 CPL Wifi 4k
Navistar.ua (Одеса)
← купити
Відеореєстратор Aspiring Expert 10 CPL Wifi 4k (Aspiring Expert 10 CPL Wifi 4k)
Itbox.ua (Київ)
← купити
Aspiring Aspiring Expert 10 CPL Wifi 4k
Mallprix.com (Київ)
3 952 грн.
← купити
Відеореєстратор Aspiring Expert 10 CPL Wifi 4k (Aspiring Expert 10 CPL Wifi 4k)
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Відеореєстратор ASPIRING Expert 10 (EX104KW1) EX104KW1
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Автомобільний відеореєстратор Aspiring Expert 10 CPL Wifi 4K
Zaua.store (Львів)
4 718 грн.
← купити
Відеореєстратор Aspiring Expert 10 (EX104KW1) EX104KW1
Click.ua (Київ)
← купити
Aspiring Expert 10 CPL Wifi 4K (EX104KW1)
Tehnomart.com (Київ)
4 202 грн.
← купити
Відеореєстратор Aspiring Expert 10 CPL Wifi 4k (Aspiring Expert 10 CPL Wifi 4k)
Comtrading.ua (Київ)
4 010 грн.
← купити
Автомобільний відеореєстратор Aspiring Expert 10 CPL Wifi 4K
Smartmag.biz.ua (Львів)
4 009 грн.
← купити
Відеореєстратор Aspiring Expert 10 CPL Wifi 4k (Aspiring Expert 10 CPL Wifi 4k)
icom.net.ua (Київ)
3 878 грн.
← купити
Відеореєстратор Aspiring Expert 10 CPL Wifi 4k
Pulsepad.com.ua (Київ)
3 899 грн.
← купити
Автомобільний відеореєстратор Aspiring Expert 10 CPL Wifi 4K EX104KW1
ШО (Київ)
← купити
Автомобільний відеореєстратор Aspiring Expert 10 Wifi 4k (EX104KW1)
Zhuk.ua (Київ)
3 499 грн.
← купити
Автомобільний відеореєстратор Aspiring Expert 10 CPL Wifi 4K
Tv-mir.com.ua (Київ)
3 624 грн.
← купити
Відеореєстратор Aspiring Expert 10 CPL Wifi 4k (EX104KW1) UA EX104KW1
Sota.store (Київ)
3 515 грн.
← купити
Відеореєстратор Aspiring Expert 10 cpl Wifi 4k (Aspiring Expert 10 cpl Wifi 4k)
Tviy-Dim.com (Київ)
3 990 грн.
← купити
Автомобільний відеореєстратор Aspiring Expert 10 CPL Wifi 4K
Denika.ua (Харків)
3 911 грн.
← купити
Відеореєстратор Aspiring Expert 10 CPL Wifi 4k EX104KW1
Vipstore.com.ua (Київ)
3 399 грн.
← купити
Aspiring Expert 10 WI-FI/4K (EX104KW1) Expert10WI-FI/4K(EX104KW1)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Відеореєстратор Aspiring Expert 10 CPL Wifi 4k (Aspiring Expert 10 CPL Wifi 4k)
MAUDAU (Київ)
4 843 грн.
← купити
Aspiring Expert 10 CPL Wifi 4k (EX104KW1) ex104kw1
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Відеореєстратор Aspiring Expert 10 WI-FI/4K 897920
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
4 219 грн.
← купити
Відеореєстратор Aspiring Expert 10 CPL Wifi 4k (EX104KW1)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Відеореєстратор Aspiring Expert 10 WI-FI/4K (EX104KW1) EX104KW1
icom.net.ua (Київ)
4 165 грн.
← купити
Автомобільний відеореєстратор Aspiring Expert 10 CPL Wifi 4K
Timesport.com.ua (Львів)
4 715 грн.
← купити
Відеореєстратор Aspiring Expert 10 WI-FI/4K (EX104KW1)
MAUDAU (Київ)
5 159 грн.
← купити
Відеореєстратор Aspiring Expert 10 Wifi 4k
MAUDAU (Київ)
← купити
Відеореєстратор Aspiring Expert 10 CPL Wifi 4k
Rozetka.ua (Київ)
4 199 грн.
← купити
Відеореєстратор Aspiring Expert 10 CPL Wifi 4k
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Відеореєстратор Aspiring Expert 10 WI-FI/4K
Rozetka.ua (Київ)
5 144 грн.
← купити
Відеореєстратор Aspiring Expert 10 Wi-Fi 38402160 4K 3.0 IPS H.265 TS MicroSD до 512 ГБ (EX104KW1)
Rozetka.ua (Київ)
6 012 грн.
← купити
Відеореєстратор Aspiring Expert 10 CPL WiFi 4K
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Автомобільний відеореєстратор Aspiring Expert 10 WI-FI/4K microSD 3'' 3840x2160 Black (EX104KW1)
Rozetka.ua (Київ)
5 270 грн.
← купити
Відеореєстратор Aspiring Expert 10 CPL Wifi 4k (341400)
Rozetka.ua (Київ)
5 409 грн.
← купити
Відеореєстратор Aspiring Expert 10 cpl Wifi 4k
Rozetka.ua (Київ)
5 003 грн.
← купити
Автомобільний відеореєстратор з Wi-Fi та 4K Ultra HD, кут огляду 170 °, G-сенсор, чорний, 75x45x32 мм
Rozetka.ua (Київ)
7 173 грн.
← купити
Відеореєстратор Aspiring Expert 10 CPL Wifi 4k
Rozetka.ua (Київ)
4 402 грн.
← купити
Відеореєстратор Aspiring Expert 10 CPL Wifi 4k (Aspiring Expert 10 CPL Wifi 4k)
Rozetka.ua (Київ)
5 640 грн.
← купити
Відеореєстратор Aspiring Expert 10 CPL Wifi 4k (Aspiring Expert 10 CPL Wifi 4k) Aspiring Aspiring Expert 10 CPL Wifi 4k 9417
Rozetka.ua (Київ)
5 279 грн.
← купити
Відеореєстратор Aspiring Expert 10 WI-FI/4K
Rozetka.ua (Київ)
5 139 грн.
← купити
Відеореєстратор Aspiring Expert 10
Rozetka.ua (Київ)
4 944 грн.
← купити
Відеореєстратор Aspiring Expert 10 CPL Wifi 4k (Aspiring Expert 10 CPL Wifi 4k)
Rozetka.ua (Київ)
5 238 грн.
← купити
Відеореєстратор Aspiring Expert 10 Wi-Fi 38402160 4K 3.0 IPS H.265 TS MicroSD до 512 ГБ (EX104KW1)
Rozetka.ua (Київ)
5 731 грн.
← купити
Відеореєстратор Aspiring Expert 10 CPL Wifi 4k (Aspiring Expert 10 CPL Wifi 4k)
Rozetka.ua (Київ)
5 248 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Aspiring Expert 10, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: відеореєстратор Aspiring Expert 10. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на відеореєстратор Aspiring Expert 10 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія