шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни40Опис Відгуки  Обговорення1Корисне1Аксесуари
Купити відеореєстратор Aspiring Expert 9 за ціною від 3812 грн.
Відео 2Фото 10

Характеристики та опис Aspiring Expert 9

Розміри (мм): 72x45x32; Резервне живлення: суперконденсатор (іоністор);яті (ГБ): 256;єм карти пам' Макс. об' AV-вхід; IPS; Діагональ ("): 2; динамік; Wi-Fi модуль; датчик руху; режим паркування; GPS-інформатор; GPS-модуль; швидкість на відео; WDR (широкий динамічний діапазон); запис звуку; G-сенсор
Типвідеореєстратор
Спосіб кріпленняна лобове скло
Кріплення до скланаклейка
Кріплення реєстраторамагніт
Живлення через кріплення
Роз'єм живленняUSB C
Камера
Тип матриціGalaxyCore GC4653
Відеочип / процесорNovatek NTK96675
Світлосилаf/1.8
Зйомка Full HD (1080)1920x1080 пікс. 30 к/с
Зйомка Quad HD2560x1440 пікс. 30 к/с
Кут огляду170 °
Функції зйомкиG-сенсор (збереження відео)
запис звука
WDR (широкий динамічний діапазон)
Функції та можливості
Навігаціяшвидкість на відео
GPS-модуль
GPS-інформатор
Функціїрежим паркування
датчик руху
Wi-Fi модуль
динамік
Додаткова камера
Виносна камера1 шт.
Роздільна здатність відео1920х1080 пікс.
Частота кадрів30 к/с
Кут огляду120 °
Дисплей
Діагональ дисплея2 "
Роздільна здатність дисплея320x240 пікс.
IPS дисплей
Інше
AV-вхід
Макс. об'єм карти пам'яті256 ГБ
Резервне живленнясуперконденсатор (іоністор)
Розміри72x45x32 мм
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  3900 грн.    до  5000 грн.

від 3 812  до 6 632 грн.
Відеореєстратор Aspiring Expert 9 Speedcam, WI-FI, GPS, 2K, 2 cameras Aspiring Expert 9 Speedcam, WI-FI, GPS, 2K, 2 came
Artline.ua (Київ)
4 299 грн.
← купити
Aspiring Відеореєстратор Aspiring Expert 9 Speedcam Black
MTA.ua (Київ)
← купити
Відеореєстратор Aspiring Expert 9 Speedcam, 2 cameras, WI-FI, GPS, 2K + карта памяти 32Gbg
Navistar.ua (Одеса)
4 300 грн.
← купити
Відеореєстратор Aspiring Expert 9 Speedcam, WI-FI, GPS, 2K, 2 cameras (Aspiring Expert 9 Speedcam, WI-FI, GPS, 2K, 2 cameras
Itbox.ua (Київ)
4 309 грн.
← купити
Aspiring Aspiring Expert 9 Speedcam, WI-FI, GPS, 2K, 2 came
Mallprix.com (Київ)
3 883 грн.
← купити
Відеореєстратор Aspiring Expert 9 Speedcam, WI-FI/GPS/2K/2 camers
Texnoshop.com.ua (Луцьк)
4 070 грн.
← купити
Відеореєстратор Aspiring Expert 9 Speedcam (EX123SS) EX123SS
Click.ua (Київ)
← купити
Відеореєстратор Aspiring Expert 9 Speedcam, WI-FI, GPS, 2K, 2 cameras (Aspiring Expert 9 Speedcam, WI-FI, GPS, 2K, 2 cameras
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Aspiring Expert 9 (EX123SS)
Tehnomart.com (Київ)
3 885 грн.
← купити
Видеорегистратор Aspiring Expert 9 Speedcam, WI-FI, GPS, 2K, 2 cameras (Aspiring Expert 9 Speedcam, 2 cameras)
Q-techno.com.ua (Київ)
4 076 грн.
← купити
Aspiring Expert 9 Speedcam WI-FI GPS 2K 2 cameras (EX123SS) Expert9SpeedcamWI-FIGPS2K2cameras(EX123SS)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Автомобільний відеореєстратор Aspiring Expert 9 Speedcam, WI-FI, GPS, 2K, 2 cameras
Denika.ua (Харків)
3 880 грн.
← купити
Відеореєстратор Aspiring Expert 9 Speedcam, WI-FI, GPS, 2K, 2 cameras (Aspiring Expert 9 Speedcam, WI-FI, GPS, 2K, 2 cameras
Comtrading.ua (Київ)
3 996 грн.
← купити
Відеореєстратор Aspiring Expert 9 Speedcam, WI-FI, GPS, 2K, 2 cameras (Aspiring Expert 9 Speedcam, WI-FI, GPS, 2K, 2 cameras
icom.net.ua (Київ)
3 862 грн.
← купити
Відеореєстратор Aspiring Expert 9
Кібернетики (Київ)
← купити
Автомобільний відеореєстратор Aspiring Expert 9 (EX123SS) (UA)
Smartmag.biz.ua (Львів)
3 959 грн.
← купити
Aspiring EX123SS — Відеореєстратор Aspiring Expert 9 Speedcam, WI-FI, GPS, 2K, 2 camers
Comtrade.ua (Київ)
3 812 грн.
← купити
Автомобільний відеореєстратор Aspiring Expert 9
Timesport.com.ua (Львів)
4 261 грн.
← купити
Автомобільний відеореєстратор Aspiring Expert 9
Semtech.com.ua (Луцьк)
4 267 грн.
← купити
Відеореєстратор Aspiring Expert 9 Speedcam, wi-fi, gps, 2k, 2 cameras (Aspiring Expert 9 Speedcam, wi-fi, gps, 2k, 2 cameras
Tviy-Dim.com (Київ)
4 119 грн.
← купити
Відеореєстратор Aspiring Expert 9 Speedcam, WI-FI, GPS, 2K, 2 cameras
MAUDAU (Київ)
← купити
Aspiring Expert 9 Speedcam WI-FI GPS 2K 2 cameras 35754
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Відеореєстратор Aspiring Expert 9 Speedcam, WI-FI/GPS/2K/2 camers 881623
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
3 920 грн.
← купити
Відеореєстратор Aspiring Expert 9 Speedcam, WI-FI, GPS, 2K, 2 cameras
Rozetka.ua (Київ)
4 199 грн.
← купити
Автомобільний відеореєстратор Aspiring Expert 9
Zaua.store (Львів)
4 264 грн.
← купити
Відеореєстратор Aspiring Expert 9 Speedcam, WI-FI, GPS, 2K, 2 cameras (Aspiring Expert 9 Speedcam, WI-FI, GPS, 2K, 2 cameras
MAUDAU (Київ)
4 817 грн.
← купити
Відеореєстратор Aspiring Expert 9 Speedcam, WI-FI/GPS/2K/2 camers (EX123SS)
MAUDAU (Київ)
4 935 грн.
← купити
Відеореєстратор (Aspiring Expert 9 Speedcam, WI-FI, GPS, 2K, 2 came)ras (Aspiring Expert 9 Speedcam, WI-FI, GPS, 2K, 2 came)
MAUDAU (Київ)
4 944 грн.
← купити
Відеореєстратор Aspiring Expert 9 Speedcam, WI-FI/GPS/2K/2 camers
Rozetka.ua (Київ)
4 780 грн.
← купити
Відеореєстратор Aspiring Expert 9 Speedcam Wi-Fi GPS 25601440 2K Dual із двома камерами 2.0 IPS (EX123SS)
Rozetka.ua (Київ)
6 023 грн.
← купити
Автомобільний відеореєстратор Aspiring Expert 9 Speedcam WI-FI GPS 2K 2 camers Black (EX123SS)
Rozetka.ua (Київ)
4 880 грн.
← купити
Відеореєстратор Aspiring Expert 9 Speedcam, WI-FI, GPS, 2K, 2 cameras (201927)
Rozetka.ua (Київ)
5 380 грн.
← купити
Відеореєстратор Aspiring Expert 9 Speedcam, WI-FI, GPS, 2K, 2 cameras (Aspiring Expert 9 Speedcam, WI-FI, GPS, 2K, 2 cameras
Rozetka.ua (Київ)
4 797 грн.
← купити
Відеореєстратор Aspiring Expert 9 Speedcam, wi-fi, gps, 2k, 2 cameras
Rozetka.ua (Київ)
5 163 грн.
← купити
Автомобільний відеореєстратор 2K з GPS та Wi-Fi, додаткова камера, чорний
Rozetka.ua (Київ)
6 632 грн.
← купити
Відеореєстратор Aspiring Expert 9 Speedcam, WI-FI, GPS, 2K, 2 cameras (Aspiring Expert 9 Speedcam, WI-FI, GPS, 2K, 2 cameras
Rozetka.ua (Київ)
5 610 грн.
← купити
Відеореєстратор Aspiring Expert 9 Speedcam, WI-FI, GPS, 2K, 2 cameras (Aspiring Expert 9 Speedcam, WI-FI, GPS, 2K, 2 cameras
Rozetka.ua (Київ)
5 675 грн.
← купити
Відеореєстратор Aspiring Expert 9 Speedcam, WI-FI/GPS/2K/2 camers
Rozetka.ua (Київ)
4 763 грн.
← купити
Відеореєстратор Aspiring Expert 9 Speedcam Wi-Fi GPS 25601440 2K Dual з двома камерами 2.0 IPS (EX123SS)
Rozetka.ua (Київ)
5 741 грн.
← купити
Відеореєстратор Aspiring Expert 9 Speedcam, WI-FI, GPS, 2K, 2 cameras (Aspiring Expert 9 Speedcam, WI-FI, GPS, 2K, 2 cameras
Rozetka.ua (Київ)
5 216 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Aspiring Expert 9, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: відеореєстратор Aspiring Expert 9. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на відеореєстратор Aspiring Expert 9 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія