шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Asus (діагональ)

Ціни48Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити монітор Asus BE24EQSK за ціною від 7478 грн.
Фото 6

Характеристики та опис Asus BE24EQSK

Габарити (мм): 540x462x211; Настінне кріплення: VESA 100x100 мм; Вебкамера; Вбудовані динаміки; Регулювання висоти; Поворот екрана; Портретний режим; Flicker-Free; вихід mini-Jack (3.5 мм);єми (додатково): вхід mini-Jack (3.5 мм); Роз' HDMI: HDMI v1.4; DisplayPort: DisplayPort v1.2; Передача відео: VGA
Колір
Тип
монітор
Діагональ
24 "
Тип матриці
IPS
Покриття екрана
антивідблискове
Роздільна здатність
1920x1080 (16:9)
Час відгуку (GtG)
5 мс
Вебкамера
Габарити (ШхВхТ)
540x462x211 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 7 478  до 10 604 грн.
Asus Монітор Asus BE24EQSK Black 23.8 (90LM05M1-B09370)
MTA.ua (Київ)
7 799 грн.
← купити
Монітор ASUS BE24EQSK Video Conferencing (90LM05M1-B03370) 90LM05M1-B03370
FOXTROT.UA (Київ)
7 999 грн.
← купити
Монітор ASUS BE24EQSK (90LM05M1-B09370) 90LM05M1-B09370
Itbox.ua (Київ)
← купити
Монітор 23.8" Asus BE24EQSK (90LM05M1-B09370)
АЛЛО (Київ)
← купити
Монітор Asus 23.8" BE24EQSK (90LM05M1-B09370) IPS Black 90LM05M1-B09370
ШО (Київ)
7 867 грн.
← купити
ASUS BE24EQSK
Mallprix.com (Київ)
7 674 грн.
← купити
Монітор ASUS BE24EQSK - 23.8" IPS / 1920×1080 / 75 Гц / Pivot / HAS
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Монітор ASUS BE24EQSK (90LM05M1-B09370) 90LM05M1-B09370
Brain.com.ua (Київ)
← купити
РК монітор Asus BE24EQSK (90LM05M1-B03370)
Tomdom.in.ua (Львів)
7 871 грн.
← купити
Монітор Asus 23.8" BE24EQSK (90LM05M1-B09370) IPS Black 90LM05M1-B09370
Click.ua (Київ)
← купити
Asus 23.8" BE24EQSK (90LM05M1-B09370) IPS Black
Tehnomart.com (Київ)
7 620 грн.
← купити
Монітор Asus BE24EQSK (90LM05M1-B09370) BE24EQSK (90LM05M1-B09370)
Denika.ua (Харків)
← купити
Монітор ASUS BE24EQSK (90LM05M1-B09370) 90LM05M1-B09370
E-server.com.ua (Київ)
← купити
РК монітор Asus BE24EQSK (90LM05M1-B03370)
Semtech.com.ua (Луцьк)
7 868 грн.
← купити
Монітор 23.8" Asus BE24EQSK (90LM05M1-B09370) Black 90LM05M1-B09370
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Монітор Asus BE24EQSK Black 23.8 (90LM05M1-B09370)
Soho.com.ua (Київ)
7 979 грн.
← купити
Монітор Asus 23.8" BE24EQSK (90LM05M1-B09370) IPS Black 90LM05M1-B09370
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Монітор Asus 23.8" BE24EQSK (90LM05M1-B09370) IPS Black 90LM05M1-B09370
icom.net.ua (Київ)
7 478 грн.
← купити
Монітор Asus 23.8" BE24EQSK (90LM05M1-B09370) Black 90LM05M1-B09370
Telemart.ua (Київ)
← купити
Монітор Asus BE24EQSK (90LM05M1-B09370) UA 90LM05M1-B09370
Sota.store (Київ)
7 584 грн.
← купити
Монітор Asus BE24EQSK (90LM05M1-B03370)
Tv-mir.com.ua (Київ)
8 110 грн.
← купити
Монітор Asus 23.8" be24eqsk (90lm05m1-b09370) ips Black
Tviy-Dim.com (Київ)
7 870 грн.
← купити
ASUS BE24EQSK (90LM05M1-B03370) 90LM05M1-B09370
Luckylink.kiev.ua (Київ)
8 013 грн.
← купити
Asus BE24EQSK
COMFY.ua (Київ)
← купити
Монітор ASUS 23.8" BE24EQSK FHD IPS 75Hz (90LM05M1-B09370)
MAUDAU (Київ)
8 895 грн.
← купити
Asus 23.8" BE24EQSK (90LM05M1-B09370) IPS Black 90lm05m1-b09370
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Монітор Asus 23.8" BE24EQSK (90LM05M1-B09370) IPS Black 90LM05M1-B09370
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
7 554 грн.
← купити
Монітор 23.8" ASUS BE24EQSK (90LM05M1-B09370) 1920x1080 (FullHD) IPS 75 Hz 90LM05M1-B09370
Compx.ua (Київ)
← купити
Монітор 23.8" ASUS BE24EQSK (90LM05M1-B09370)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Монітор Asus BE24EQSK (90LM05M1-B09370)
Tv-mir.com.ua (Київ)
7 939 грн.
← купити
РК монітор Asus BE24EQSK (90LM05M1-B03370)
Zaua.store (Львів)
7 865 грн.
← купити
Монітор Asus 23.8" BE24EQSK (90LM05M1-B09370) IPS Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Монітор Asus BE24EQSK з веб-камерою Чорний
Rozetka.ua (Київ)
9 299 грн.
← купити
Монітор Asus BE24EQSK (90LM05M1-B09370)
Rozetka.ua (Київ)
9 085 грн.
← купити
Монітор Asus 23.8" BE24EQSK (90LM05M1-B09370) IPS Black ( 16795 )
Rozetka.ua (Київ)
10 009 грн.
← купити
Монітор ASUS BE24EQSK (90LM05M1-B09370)
Rozetka.ua (Київ)
9 802 грн.
← купити
Монітор Asus 23.8" BE24EQSK (90LM05M1-B09370) IPS Black
Rozetka.ua (Київ)
8 661 грн.
← купити
Монітор Asus 23.8" BE24EQSK (90LM05M1-B09370) IPS Black
Rozetka.ua (Київ)
9 316 грн.
← купити
Монітор Asus 23.8' BE24EQSK (90LM05M1-B09370) IPS Black
Rozetka.ua (Київ)
9 210 грн.
← купити
Монітор Asus BE24EQSK (90LM05M1-B09370)
Rozetka.ua (Київ)
9 199 грн.
← купити
Монітор ASUS BE24EQSK (90LM05M1-B09370)
Rozetka.ua (Київ)
8 942 грн.
← купити
Монітор Asus 23.8" be24eqsk (90lm05m1-b09370) ips Black
Rozetka.ua (Київ)
9 690 грн.
← купити
Монітор Asus 23.8" BE24EQSK (90LM05M1-B09370) IPS Black
Rozetka.ua (Київ)
9 919 грн.
← купити
Монітор Asus 23.8" BE24EQSK (90LM05M1-B09370) IPS Black ( 19199 )
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Монітор ASUS 23.8" BE24EQSK FHD IPS 75Hz (90LM05M1-B09370)
Rozetka.ua (Київ)
9 822 грн.
← купити
Монітор ASUS BE24EQSK (90LM05M1-B03370)
Rozetka.ua (Київ)
10 385 грн.
← купити
Монітор ASUS BE24EQSK (90LM05M1-B09370) ASUS 90LM05M1-B09370 970582
Rozetka.ua (Київ)
10 559 грн.
← купити
Монітор ASUS BE24EQSK (ek13184)
Rozetka.ua (Київ)
10 604 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Asus BE24EQSK, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: монітор Asus BE24EQSK. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на монітор Asus BE24EQSK у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія