шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни24Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити електроскутер Atlas Eagle Box 2000W за ціною від 49910 грн.
Відео 1Фото 22

Характеристики та опис Atlas Eagle Box 2000W

Вага (кг): 110; Габарити: 193х50х110; Кліренс: 170; Знімний акумулятор; Повна зарядка (год): 8; Потужність двигуна: 2; Потужність двигуна: 2.72; підніжка; багажник; пасажирське сидіння; протиугонна система; сигнал (клаксон); покажчики поворотів; фари і габарити; Круїз-контроль; Рекуперація; Колеса ("): 17
Колір
Типелектроскутер
Максимальне навантаження200 кг
Ходові хар-ки
Запас ходу80 км
Максимальна швидкість65 км/год
Швидкісні режими3
Задня передача
Максимальний кут підйому25 °
Колесагумові надувні безкамерні
17 "
Передні гальмадисковий
Задні гальмадисковий
Рекуперація
Круїз-контроль
Додатковофари і габарити
покажчики поворотів
сигнал (клаксон)
протиугонна система
пасажирське сидіння
багажник
підніжка
Двигун і живлення
Потужність двигуна2.72 к.с.
Потужність двигуна2 кВт
Кількість двигунів1 шт.
Тип акумулятораграфеновий
Ємність батареї20 Агод
Час повної зарядки8 год
Знімний акумулятор
USB-вихід для зарядки
Інше
Кліренс170 мм
Габарити193х50х110 см
Вага110 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 49 910  до 64 155 грн.
Електроскутер Atlas Eagle 2000W Box Black (3055)
Stls.store (Київ)
53 699 грн.
← купити
Електроскутер Atlas Eagle Box 2000W Black (3055) 3055
icom.net.ua (Київ)
50 214 грн.
← купити
Электроскутер Atlas Eagle Box 2000W Black (3055)
Q-techno.com.ua (Київ)
52 810 грн.
← купити
Електроскутер Atlas Eagle Box 2000W Black (3055) 3055
Brain.com.ua (Київ)
54 599 грн.
← купити
Електроскутер Atlas Eagle Box 2000W Black (3055) 3055
Itbox.ua (Київ)
← купити
Atlas Eagle Box 2000W Black (3055atlas) EagleBox2000WBlack(3055atlas)
COMFY.ua (Київ)
55 999 грн.
← купити
Електроскутер Atlas Eagle Box 2000 W Black (3055atlas)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Електроскутер Atlas Eagle 2000W Box Red (3087) 3087
icom.net.ua (Київ)
49 910 грн.
← купити
Електроскутер Atlas Eagle 2000W Box Blue (3088) 3088
icom.net.ua (Київ)
← купити
Електроскутер Atlas Eagle 2000W Box Blue (3088)
Q-techno.com.ua (Київ)
← купити
Електроскутер Atlas Eagle 2000W Box Red (3087)
Q-techno.com.ua (Київ)
← купити
Електроскутер Atlas Eagle 2000W Box Blue (3088) 3088
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Електроскутер Atlas Eagle 2000W Box Red (3087) 3087
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Електроскутер Atlas Eagle 2000W Box Blue (3088) 3088
Itbox.ua (Київ)
← купити
Електроскутер Atlas Eagle 2000W Box Red (3087) 3087
Itbox.ua (Київ)
← купити
Atlas Eagle Box 2000W Red (3087atlas) EagleBox2000WRed(3087atlas)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Atlas eлектроскутер ATLAS Eagle Box 2000W Cyan Blue (3088atlas) eлектроскутерATLASEagleBox2000WCyanBlue(3088atlas)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Електроскутер Atlas Eagle Box 2000 W Red (3087atlas)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Електроскутер Atlas Eagle Box 2000W Cyan Blue (TOK3088)
Rozetka.ua (Київ)
64 155 грн.
← купити
Електроскутер Atlas Eagle Box 2000W Black (TOK3055)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Електроскутер Atlas Eagle Box 2000W Grey (TOK3056)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Електроскутер Atlas Eagle Box 2000W Red (TOK3087)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Електроскутер ATLAS Eagle Box 2000W 72V20Ah Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Електроскутер ATLAS Eagle Box 2000W 72V20Ah Red
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Atlas Eagle Box 2000W, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: електроскутер Atlas Eagle Box 2000W. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на електроскутер Atlas Eagle Box 2000W у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія