шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни16Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити дитячий велосипед Attabo Ease 20 за ціною від 14840 грн.
Фото 54

Характеристики та опис Attabo Ease 20

Вага: 9.1; Комплектація: сигнал/дзвінок; Швидкостей (шт.): 7; Заднє гальмо: обідне механічне (ручне); Передні гальма: обідне механічне (ручне); Колеса: надувні гумові; Діаметр коліс ("): 20; Матеріал рами: алюміній; Максимальне навантаження (кг): 70; Вікова група: від 6 до 10 років; Тип: двоколісний
Колір
Тип
двоколісний
Вікова група
від 6 до 10 років
Максимальне навантаження
70 кг
Матеріал рами
алюміній
Діаметр коліс
20 "
Колеса
надувні гумові
Передні гальма
обідне механічне (ручне)
Заднє гальмо
обідне механічне (ручне)
Швидкостей
7 шт.
Комплектація
сигнал/дзвінок
Вага
9.1 кг
Країна походження бренду
Польща
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  15000 грн.    до  18500 грн.

від 14 840  до 19 722 грн.
Дитячий двоколісний велосипед Attabo Ease 20 Purple
Redprice.sale (Львів)
17 452 грн.
← купити
Дитячий двоколісний велосипед Attabo Ease 20 Blue
Semtech.com.ua (Луцьк)
15 411 грн.
← купити
Дитячий велосипед Attabo Ease 20" рожевий Супер легкий алюміній Shimano Altus
Rozetka.ua (Київ)
19 722 грн.
← купити
Дитячий двоколісний велосипед Attabo Ease 20 Purple
Saren.com.ua (Львів)
17 459 грн.
← купити
Дитячий двоколісний велосипед Attabo Ease 20 Blue
Saren.com.ua (Львів)
15 415 грн.
← купити
Дитячий двоколісний велосипед Attabo Ease 20 Red
Saren.com.ua (Львів)
14 847 грн.
← купити
Дитячий двоколісний велосипед Attabo Ease 20 Blue
Redprice.sale (Львів)
15 408 грн.
← купити
Дитячий двоколісний велосипед Attabo Ease 20 Red
Redprice.sale (Львів)
14 840 грн.
← купити
Дитячий двоколісний велосипед Attabo Ease 20 Blue
Tomdom.in.ua (Львів)
15 414 грн.
← купити
Дитячий двоколісний велосипед Attabo Ease 20 Purple
Tomdom.in.ua (Львів)
17 458 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Attabo Ease 20, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: дитячий велосипед Attabo Ease 20. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на дитячий велосипед Attabo Ease 20 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія