шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни10Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити дитячий велосипед Attabo Knack 20 за ціною від 15712 грн.
Фото 41

Характеристики та опис Attabo Knack 20

Вага: 9.6; Комплектація: сигнал/дзвінок; Швидкостей (шт.): 7; Заднє гальмо: обідне механічне (ручне); Передні гальма: обідне механічне (ручне); Колеса: надувні гумові; Діаметр коліс ("): 20; Матеріал рами: алюміній; Максимальне навантаження (кг): 70; Вікова група: від 6 до 10 років; Тип: двоколісний
Колір
Тип
двоколісний
Вікова група
від 6 до 10 років
Максимальне навантаження
70 кг
Матеріал рами
алюміній
Діаметр коліс
20 "
Колеса
надувні гумові
Передні гальма
обідне механічне (ручне)
Заднє гальмо
обідне механічне (ручне)
Швидкостей
7 шт.
Комплектація
сигнал/дзвінок
Вага
9.6 кг
Країна походження бренду
Польща
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  15500 грн.    до  19000 грн.

від 15 712  до 19 760 грн.
Велосипед міський Attabo Knack 20 Blue
Tomdom.in.ua (Львів)
17 032 грн.
← купити
Велосипед дитячий Attabo Knack 20", рожевий, Алюмінієва Рама, Надійний Привод
Rozetka.ua (Київ)
17 966 грн.
← купити
Велосипед міський Attabo Knack 20 Blue
Saren.com.ua (Львів)
17 033 грн.
← купити
Велосипед міський Attabo Knack 20 Black
Tomdom.in.ua (Львів)
15 712 грн.
← купити
Велосипед міський Attabo Knack 20 Blue
Redprice.sale (Львів)
17 026 грн.
← купити
Велосипед міський Attabo Knack 20 Blue
Timesport.com.ua (Львів)
17 023 грн.
← купити
Велосипед міський Attabo Knack 20 Black
Saren.com.ua (Львів)
15 713 грн.
← купити
Велосипед дитячий Attabo Knack 20" Дюймов чорний Light ДЛЯ Хлопчика І Дівчатка
Rozetka.ua (Київ)
15 835 грн.
← купити
Велосипед міський Attabo Knack 20 Black
Rozetka.ua (Київ)
18 231 грн.
← купити
Велосипед міський Attabo Knack 20 Blue
Rozetka.ua (Київ)
19 760 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Attabo Knack 20, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: дитячий велосипед Attabo Knack 20. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на дитячий велосипед Attabo Knack 20 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія