шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни26Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити монітор BenQ MA320U за ціною від 28529 грн.
Відео 6Фото 6

Характеристики та опис BenQ MA320U

Габарити без підставки (мм): 715x424x83; Габарити (мм): 715x609x220; Настінне кріплення: VESA 100x100 мм; Вбудовані динаміки; Регулювання висоти; Поворот екрана; Портретний режим; Flicker-Free; сенсор освітленості;єми (додатково): вихід mini-Jack (3.5 мм); Роз' Швидка зарядка; USB-C: 1x5Gbps; USB-A: 2x5Gbps
Колір
Тип
монітор
Діагональ
31.5 "
Тип матриці
IPS
Покриття екрана
матове
Роздільна здатність
3840x2160 (16:9)
Час відгуку (GtG)
5 мс
Габарити (ШхВхТ)
715x609x220 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 28 529  до 36 014 грн.
Монітор BenQ 31.5` MA320U (9H.LMXLB.QBE)
Touch (Дніпро)
28 799 грн.
← купити
BenQ Монітор BenQ MA320U Silver 31.5 (9H.LMXLB.QBE)
MTA.ua (Київ)
31 399 грн.
← купити
Монітор 31.5" BenQ MA320U Silver (9H.LMXLB.QBE)
АЛЛО (Київ)
29 569 грн.
← купити
BenQ MA320U Silver
Mallprix.com (Київ)
29 916 грн.
← купити
Монітор BenQ MA320U Silver (9H.LMXLB.QBE) - 31.5" IPS / 3840×2160 / 60 Гц / Pivot / HAS 9H.LMXLB.QBE
Ktc.ua (Рівне)
30 609 грн.
← купити
Монітор BenQ MA320U (9H.LMXLB.QBE)
Redprice.sale (Львів)
32 922 грн.
← купити
BENQ MA320U Silver 9H.LMXLB.QBE
Notebooker.ua (Київ)
← купити
Монітор BenQ MA320U (9H.LMXLB.QBE) MA320U (9H.LMXLB.QBE)
Denika.ua (Харків)
31 689 грн.
← купити
Монітор BenQ MA320U 32" 4K IPS 60 Гц 5 мс для MacBook 9H.LMXLB.QBE
Novateh.com.ua (Новояворівськ)
32 327 грн.
← купити
31.5" 16:9 IPS РК Mac Colors монітор, 3840х2160, 6 0 Гц, 5 мс (GtG), 97 P3, HDR, 2xHDMI 2.0/2xUSB C MA320U Silver 9H.LMXLB.Q
Comtrading.ua (Київ)
28 529 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати BenQ MA320U, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: монітор BenQ MA320U. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на монітор BenQ MA320U у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія