шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни46Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари10+
Купити монітор BenQ PD3205U за ціною від 28705 грн.
Відео 15Фото 8

Характеристики та опис BenQ PD3205U

Габарити (мм): 715x479x257; Настінне кріплення: VESA 100x100 мм; Вбудовані динаміки; Регулювання висоти; Поворот екрана; Портретний режим; AMD сумісність: AMD FreeSync; Flicker-Free; PBP (Picture by Picture); KVM-перемикач;єми (додатково): вихід mini-Jack (3.5 мм); Роз' Швидка зарядка; USB-A: 3x5Gbps
Колір
Тип
для графіки та дизайну
Діагональ
31.5 "
Тип матриці
IPS
Покриття екрана
антивідблискове
Роздільна здатність
3840x2160 (16:9)
Час відгуку (GtG)
5 мс
Габарити (ШхВхТ)
715x479x257 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  24000 грн.    до  38000 грн.

від 28 705  до 38 231 грн.
Монитор BenQ PD3205U Dark Grey (9H.LKGLA.TBE)
A-techno.com.ua (Київ)
30 609 грн.
← купити
Монітор BENQ PD3205U (9H.LKGLA.TBE) 9H.LKGLA.TBE
FOXTROT.UA (Київ)
29 239 грн.
← купити
Монітор BenQ 31.5` PD3205U (9H.LKGLA.TBE)
Touch (Дніпро)
29 489 грн.
← купити
BenQ Монітор BenQ PD3205U (9H.LKGLA.TBE)
MTA.ua (Київ)
← купити
Монітор BenQ PD3205U Dark Grey (9H.LKGLA.TBE) 9H.LKGLA.TBE
Itbox.ua (Київ)
← купити
Монітор 31.5" BENQ PD3205U Dark Grey (9H.LKGLA.TBE)
АЛЛО (Київ)
30 289 грн.
← купити
BenQ 9H.LKGLA.TBE
Mallprix.com (Київ)
30 102 грн.
← купити
Монітор BenQ PD3205U LED Grey (9H.LKGLA.TBE) - 31.5" IPS / 3840×2160 / 60 Гц / AMD FreeSync / Pivot / HAS 9H.LKGLA.TBE
Ktc.ua (Рівне)
← купити
РК монітор Benq PD3205U (9H.LKGLA.TBE) 9H.LKGLA.TBE
Saren.com.ua (Львів)
31 335 грн.
← купити
BENQ PD3205U Dark Grey 9H.LKGLA.TBE
Notebooker.ua (Київ)
← купити
Монітор BenQ 31.5" PD3205U (9H.LKGLA.TBE) Dark Grey 9H.LKGLA.TBE
Telemart.ua (Київ)
29 876 грн.
← купити
Монiтор BenQ 31.5" PD3205U (9H.LKGLA.TBE) IPS Black 9H.LKGLA.TBE
Click.ua (Київ)
30 160 грн.
← купити
Монітор BenQ PD3205U
Denika.ua (Харків)
30 421 грн.
← купити
Монітор BenQ PD3205U 32" 4K IPS 60 Гц 5 мс 9H.LKGLA.TBE
Novateh.com.ua (Новояворівськ)
30 999 грн.
← купити
BenQ PD3205U (9H.LKGLA.TBE) 9H.LKGLA.TBE
Luckylink.kiev.ua (Київ)
31 186 грн.
← купити
Монітор BenQ PD3205U Dark Grey (9H.LKGLA.TBE) UA 9H.LKGLA.TBE
Sota.store (Київ)
30 052 грн.
← купити
Монітор BenQ PD3205U (9H.LKGLA.TBE)
Zhuk.ua (Київ)
29 768 грн.
← купити
BenQ PD3205U (9H.LKGLA.TBE)
Tehnomart.com (Київ)
29 711 грн.
← купити
Монітор BenQ 31.5" PD3205U Dark Grey (9H.LKGLA.TBE)
Citrus.ua (Київ)
← купити
Монітор BenQ PD3205U Dark Grey (9H.LKGLA.TBE) 9H.LKGLA.TBE
Brain.com.ua (Київ)
← купити
BenQ PD3205U (9H.LKGLA.TBE) Dark Grey PD3205U(9H.LKGLA.TBE)DarkGrey
COMFY.ua (Київ)
← купити
Монітор BenQ PD3205U (9H.LKGLA.TBE) (UA)
Smartmag.biz.ua (Львів)
30 668 грн.
← купити
Монітор BenQ 31,5" 16:9 IPS UHD PD3205U Dark Grey (9H.LKGLA.TBE)
Nkt.ua (Київ)
29 683 грн.
← купити
Монітор BenQ PD3205U Dark Grey (9H.LKGLA.TBE)
Tv-mir.com.ua (Київ)
30 534 грн.
← купити
Монітор BenQ PD3205U Dark Grey (9H.LKGLA.TBE) 9H.LKGLA.TBE
E-server.com.ua (Київ)
29 924 грн.
← купити
Монітор benq pd3205u Dark Grey (9h.lkgla.tbe)
Tviy-Dim.com (Київ)
31 829 грн.
← купити
Монітор 31,5" BenQ DesignVue PD3205U (9H.LKGLA.TBE) Dark Grey 9H.LKGLA.TBE
Comtrading.ua (Київ)
28 705 грн.
← купити
Монітор BenQ 31.5" PD3205U (9H.LKGLA.TBE) Dark Grey
Кібернетики (Київ)
← купити
Монитор 31.5" BenQ PD3205U (9H.LKGLA.TBE)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
РК монітор Benq PD3205U (9H.LKGLA.TBE)
Redprice.sale (Львів)
32 636 грн.
← купити
РК монітор Benq PD3205U (9H.LKGLA.TBE)
Tomdom.in.ua (Львів)
32 642 грн.
← купити
РК монітор Benq PD3205U (9H.LKGLA.TBE)
Timesport.com.ua (Львів)
32 633 грн.
← купити
Монітор BenQ PD3205U (9H.LKGLA.TBE)
Rozetka.ua (Київ)
32 883 грн.
← купити
Монітор BenQ PD3205U Dark Grey
Rozetka.ua (Київ)
34 590 грн.
← купити
Монітор BenQ 31.5" PD3205U (9H.LKGLA.TBE) [88139]
Rozetka.ua (Київ)
31 099 грн.
← купити
Монітор BenQ PD3205U (9H.LKGLA.TBE)
Rozetka.ua (Київ)
33 340 грн.
← купити
Монітор BenQ PD3205U Dark Grey безрамковий IPS 3840х2160 4K Ultra HD 31.5" / 5W
Rozetka.ua (Київ)
36 608 грн.
← купити
Монітор BenQ PD3205U
Rozetka.ua (Київ)
31 942 грн.
← купити
Монітор BenQ PD3205U Dark Grey (9H.LKGLA.TBE)
Rozetka.ua (Київ)
33 130 грн.
← купити
Монітор benq pd3205u Dark Grey (9h.lkgla.tbe)
Rozetka.ua (Київ)
34 483 грн.
← купити
Монітор BenQ PD3205U Dark (9H.LKGLA.TBE)[246]
Rozetka.ua (Київ)
38 231 грн.
← купити
Монітор Benq PD3205U 31.5" (9H.LKGLA.TBE)
Rozetka.ua (Київ)
37 799 грн.
← купити
BenQ PD3205U (9H.LKGLA.TBE)
Rozetka.ua (Київ)
35 303 грн.
← купити
Монітор 31.5" BenQ PD3205U IPS 5мс 4K UHD HDMI DP 2х USB-С USB-hub HAS темно-сірий
Rozetka.ua (Київ)
37 137 грн.
← купити
Монітор TFT 31.5" BenQ PD3205U 9H.LKGLA.TBE IPS 4K UHD HDMI/DP/2хUSB-С USB-hub HAS темно- сірий
Rozetka.ua (Київ)
35 484 грн.
← купити
Монітор BenQ PD3205U Dark Grey (9H.LKGLA.TBE)
Rozetka.ua (Київ)
31 216 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати BenQ PD3205U, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: монітор BenQ PD3205U. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на монітор BenQ PD3205U у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія