шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни39Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити монітор BenQ MA320UP за ціною від 31372 грн.
Відео 2Фото 8

Характеристики та опис BenQ MA320UP

Габарити без підставки (мм): 715x424x83; Габарити (мм): 715x609x220; Настінне кріплення: VESA 100x100 мм; Вбудовані динаміки; Регулювання висоти; Поворот екрана; Портретний режим; Flicker-Free;єми (додатково): вихід mini-Jack (3.5 мм); Роз' Швидка зарядка; USB-C: 1x5Gbps; USB-A: 2x5Gbps; Power Delivery
Колір
Тип
монітор
Діагональ
31.5 "
Тип матриці
IPS
Покриття екрана
глянцеве
Роздільна здатність
3840x2160 (16:9)
Час відгуку (GtG)
5 мс
Габарити (ШхВхТ)
715x609x220 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 31 372  до 44 192 грн.
BenQ Монітор BenQ MA320UP Silver Gray 31.5 (9H.LP9LB.QBE)
MTA.ua (Київ)
33 299 грн.
← купити
Монітор BENQ MA320UP Silver-Grey (9H.LP9LB.QBE) 9H.LP9LB.QBE
FOXTROT.UA (Київ)
33 479 грн.
← купити
Монітор BenQ 31.5` MA320UP (9H.LP9LB.QBE)
Touch (Дніпро)
32 799 грн.
← купити
Монітор BenQ MA320UP
Itbox.ua (Київ)
← купити
BenQ MA320UP
Mallprix.com (Київ)
34 110 грн.
← купити
Монітор BenQ MA320UP Silver (9H.LP9LB.QBE) - 31.5" IPS / 3840×2160 / 60 Гц / Pivot / HAS 9H.LP9LB.QBE
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Монітор BenQ MA320UP
Brain.com.ua (Київ)
← купити
BENQ 31.5" 16:9 ips рк Mac Colors монітор, 3840х2160, 6 0 Гц, 5 мс (GtG), 97 p3, hdr, 2xHDMI 2.0/2xUSB c ma320up Silver-Grey
Tviy-Dim.com (Київ)
34 813 грн.
← купити
Монітор BenQ MA320UP Silver (9H.LP9LB.QBE) MA320UP Silver (9H.LP9LB.QBE)
Denika.ua (Харків)
31 689 грн.
← купити
Монітор BenQ MA320UP
Q-techno.com.ua (Київ)
33 379 грн.
← купити
BenQ MA320UP (9H.LP9LB.QBE) 9H.LP9LB.QBE
Luckylink.kiev.ua (Київ)
34 070 грн.
← купити
BenQ MA320UP (9H.LP9LB.QBE) Silver-Grey MA320UP(9H.LP9LB.QBE)Silver-Grey
COMFY.ua (Київ)
← купити
Монітор BenQ 9H.LP9LB.QBE
Texnoshop.com.ua (Луцьк)
33 760 грн.
← купити
Монітор 31.5" BenQ MA320UP Silver-Grey 9H.LP9LB.QBE
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Монітор BenQ MA320UP (9H.LP9LB.QBE) (UA)
Smartmag.biz.ua (Львів)
32 917 грн.
← купити
Монітор BenQ MA320UP
icom.net.ua (Київ)
32 155 грн.
← купити
BENQ MA320UP Silver-Grey 9H.LP9LB.QBE
Notebooker.ua (Київ)
← купити
Монітор BenQ MA320UP Silver-Grey (9H.LP9LB.QBE)
Nkt.ua (Київ)
32 413 грн.
← купити
Монітор BenQ 31.5" MA320UP Silver (9H.LP9LB.QBE) UA 9H.LP9LB.QBE
Sota.store (Київ)
32 559 грн.
← купити
Монітор BenQ 31.5" MA320UP (9H.LP9LB.QBE) Silver/Grey 9H.LP9LB.QBE
Telemart.ua (Київ)
← купити
TFT 31.5" BenQ MA320UP, IPS, 4K, 2хHDMI, USB-C, HAS, Pivot, кол., сріблясто-сірий 9H.LP9LB.QBE
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Монітор BenQ MA320UP (9H.LP9LB.QBE)
Tv-mir.com.ua (Київ)
32 794 грн.
← купити
Монітор TFT 31.5" BenQ MA320UP, IPS, 4K, 2хHDMI, USB-C, HAS, Pivot, кол., сріблясто-сірий (9H.LP9LB.QBE)
MAUDAU (Київ)
36 104 грн.
← купити
Benq BenQ MA320UP 31.5 IPS 4K Silver Grey (9H.LP9LB.QBE) 9h.lp9lb.qbe
Kvshop.com.ua (Київ)
33 799 грн.
← купити
TFT 31.5" BenQ MA320UP, IPS, 4K, 2хHDMI, USB-C, HAS, Pivot, кол., сріблясто-сірий 908016
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
33 024 грн.
← купити
Монітор 27" BenQ 31.5" MA320UP Silver-Grey (9H.LP9LB.QBE) 3840х2160 (UHD, 4K) IPS 60 Hz 9H.LP9LB.QBE
Compx.ua (Київ)
← купити
Монітор 31.5" BenQ MA320UP Silver (9H.LP9LB.QBE)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Монітор BenQ MA320UP (9H.LP9LB.QBE)
Smartmag.biz.ua (Львів)
32 916 грн.
← купити
31.5" 16:9 IPS РК Mac Colors монітор, 3840х2160, 6 0 Гц, 5 мс (GtG), 97 P3, HDR, 2xHDMI 2.0/2xUSB C MA320UP Silver-Grey BENQ
icom.net.ua (Київ)
31 372 грн.
← купити
Монітор TFT 31.5" BenQ MA320UP, IPS, 4K, 2хHDMI, USB-C, HAS, Pivot, кільк., сріблясто-сірий (9H.LP9LB.QBE)
Rozetka.ua (Київ)
39 215 грн.
← купити
Монітор BenQ 31.5" MA320UP (9H.LP9LB.QBE) [165617]
Rozetka.ua (Київ)
34 699 грн.
← купити
TFT 31.5' BenQ MA320UP, IPS, 4K, 2хHDMI, USB-C, HAS, Pivot, кол., сріблясто-сірий
Rozetka.ua (Київ)
40 263 грн.
← купити
Монітор BenQ MA320UP Silver (9H.LP9LB.QBE)
Rozetka.ua (Київ)
33 273 грн.
← купити
Монітор BenQ MA320UP 31.5'' IPS 4K 2хHDMI Type-C HAS Pivot колонки Silver-Grey (9H.LP9LB.QBE)
Rozetka.ua (Київ)
40 310 грн.
← купити
BENQ 31.5" 16:9 ips рк Mac Colors дисплей, 3840х2160, 6 0 Гц, 5 мс (GtG), 97 p3, hdr, 2xHDMI 2.0/2xUSB c ma320up Silver-Grey
Rozetka.ua (Київ)
37 711 грн.
← купити
Монітор 27" BenQ 31.5" MA320UP Silver-Grey UHD IPS 60Hz (9H.LP9LB.QBE)
Rozetka.ua (Київ)
36 239 грн.
← купити
Монітор BenQ MA320UP BENQ MA320UP 1045585
Rozetka.ua (Київ)
44 192 грн.
← купити
Монітор 31.5" BenQ MA320UP, Silver (9H.LP9LB.QBE)
Rozetka.ua (Київ)
37 831 грн.
← купити
Монітор BenQ MA320UP
Rozetka.ua (Київ)
34 515 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати BenQ MA320UP, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: монітор BenQ MA320UP. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на монітор BenQ MA320UP у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія