шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни21Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити сковорода Bergner BG-36089 за ціною від 1149 грн.

Характеристики та опис Bergner BG-36089

Комплектація: Країна походження бренду: Австрія; Функції та можливості: індукційне дно; Антипригарне покриття: керамічне; Матеріал ручок: силікон; Матеріал сковороди: кований алюміній; Висота стінок (см): 5.5; Розмір: Макс. розмір (см): 28; Тип: класична
Колір
Тип
класична
Розмір
28 см
Висота стінок
5.5 см
Матеріал сковороди
кований алюміній
Матеріал ручок
силікон
Антипригарне покриття
керамічне
Функції та можливості
індукційне дно
Країна походження бренду
Австрія
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 1 149  до 2 123 грн.
Сковорода Bergner Excalibur Сіра 28 см (BG-36089-GY) BG-36089-GY
Itbox.ua (Київ)
1 199 грн.
← купити
BERGNER EXCALIBUR (BG-36089-GY)
Pro100market.com.ua (Київ)
1 418 грн.
← купити
BERGNER EXCALIBUR (BG-36089-GY)
Vodogreyka.com.ua (Київ)
1 425 грн.
← купити
Сковорода Bergner Excalibur BG-36089-GY 28 см (00000025179)
Stls.store (Київ)
1 400 грн.
← купити
Сковорода BERGNER Excalibur Grey 28 см (BG-36089-GY) BG-36089-GY
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Bergner BG-36089-GY
Mallprix.com (Київ)
1 218 грн.
← купити
Сковорода Bergner Excalibur 28 см сіра (BG-36089-GY)
MAUDAU (Київ)
1 379 грн.
← купити
Сковорода Bergner Excalibur 28 см (BG-36089-GY) BG-36089-GY
Click.ua (Київ)
← купити
BERGNER Excalibur Gray 28см (BG-36089-GY)
Tehnomart.com (Київ)
1 586 грн.
← купити
Bergner Excalibur 28 см (BG-36089-GY) Excalibur28см(BG-36089-GY)
COMFY.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Bergner BG-36089, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: сковорода Bergner BG-36089. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на сковорода Bergner BG-36089 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія