шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни41Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1
Купити масажна ванночка для ніг Beurer FB 65 за ціною від 8800 грн.
Фото 8

Характеристики та опис Beurer FB 65

Габарити (мм): 450х390х184; Потужність (Вт): 650; Таймер відключення; Регулювання температури води; Підтримання температури води; Підігрів води; Роликової насадкою; Акупунктурний (точковий); Бульбашковий (джакузі); Види масажу: Вібромасаж; Кількість режимів: 3
Кількість режимів
3
Види масажу
Вібромасаж
Бульбашковий (джакузі)
Акупунктурний (точковий)
Роликової насадкою
Функції та можливості
Підігрів води
Підтримання температури води
Регулювання температури води
Таймер відключення
Насадки
Роликова
Кулькова
Пемза
Щітка
Управління
кнопкове
Потужність
650 Вт
Дисплей
Габарити
450х390х184 мм
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 8 800  до 13 752 грн.
Масажна ванна Beurer FB 65 FB65
Moyo.ua (Київ)
12 105 грн.
← купити
Масажна ванночка Beurer Fb 65
Цифра (Київ)
10 803 грн.
← купити
Масажна ванночка Beurer Fb 65
Stls.store (Київ)
10 912 грн.
← купити
Масажна ванночка Beurer FB 65
Luxmedia.com.ua (Луцьк)
8 800 грн.
← купити
Beurer FB65
Mallprix.com (Київ)
10 760 грн.
← купити
Масажна ванна для ніг Beurer FB 65
АЛЛО (Київ)
11 959 грн.
← купити
Масажна ванночка Beurer FB 65
Click.ua (Київ)
← купити
Масажна ванночка для ніг Beurer (FB65) FB65
Skay.ua (Одеса)
11 780 грн.
← купити
Масажна ванна BEURER FB 65
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Масажна ванночка Beurer для ніг біло-коричнева (FB65)
MAUDAU (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Beurer FB 65, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: масажна ванночка для ніг Beurer FB 65. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на масажна ванночка для ніг Beurer FB 65 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія