шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни8Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити відпарювач одягу BiTEK BT-1214 за ціною від 829 грн.
Фото 5

Характеристики та опис BiTEK BT-1214

Захист від перегріву; Час нагрівання (с): 35; Покриття робочої поверхні: нержавіюча сталь; Продуктивність (г/хв): 27; Споживана потужність (Вт): 1500; щітка; Тип: ручний
Тип
ручний
Комплектація
щітка
мірна склянка
Споживана потужність
1500 Вт
Продуктивність
27 г/хв
Об'єм бака для води
0.3 л
Знімний бак для води
Покриття робочої поверхні
нержавіюча сталь
Час нагрівання
35 с
Захист від перегріву
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 829  до 1 416 грн.
Ручний вертикальний відпарювач Вitek ВТ-1214 парова праска для одягу щітка 2 в 1 Білий
MAUDAU (Київ)
1 033 грн.
← купити
Ручний відпарювач 2400Вт 300мл BITEK BT-1214 бежевий для одягу з насадкою та захистом від перегріву
Rozetka.ua (Київ)
1 165 грн.
← купити
Ручний вертикальний відпарювач для одягу на 300 мл і потужністю 1500 Вт BITEK BT-1214 Білий
Rozetka.ua (Київ)
1 416 грн.
← купити
Ручний відпарювач для одягу BITEK BT-1214 1500 Вт 300 мл білий з автовимкненням
Rozetka.ua (Київ)
829 грн.
← купити
Ручний вертикальний відпарювач ВІТЕК ВТ-1214 парова праска для одягу щітка 2в1 Білий 150
Rozetka.ua (Київ)
1 122 грн.
← купити
Ручний відпарювач 2400 Вт 300 мл для одягу BITEK BT-1214 рожевий
Rozetka.ua (Київ)
1 184 грн.
← купити
Ручний вертикальний відпарювач парогенератор для одягу 300 мл потужністю 1500 Вт BITEK BT-1214 Білий
Rozetka.ua (Київ)
940 грн.
← купити
Ручний відпарювач із щіткою 1500 Вт 300 мл BT-1214
Rozetka.ua (Київ)
1 200 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати BiTEK BT-1214, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: відпарювач одягу BiTEK BT-1214. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на відпарювач одягу BiTEK BT-1214 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія