шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни12Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити відпарювач одягу BiTEK BT-1325 за ціною від 676 грн.
Фото 3

Характеристики та опис BiTEK BT-1325

Покриття робочої поверхні: нержавіюча сталь; Регулятор потужності пари; Споживана потужність (Вт): 1200; щітка; насадка для делікатних тканин; Тип: ручний
Тип
ручний
Комплектація
насадка для делікатних тканин
щітка
мірна склянка
Споживана потужність
1200 Вт
Об'єм бака для води
0.15 л
Регулятор потужності пари
/ 3 режими /
Покриття робочої поверхні
нержавіюча сталь
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 676  до 1 068 грн.
Ручний відпарювач на підставці 1200 Вт з насадками, ємністю 150 мл і 3 режимами Bitek BT-1325R для одягу Червоний
Rozetka.ua (Київ)
850 грн.
← купити
Ручний відпарювач для одягу BITEK BT-1325R 160 мл 1200Вт Червоний (21911)
Rozetka.ua (Київ)
887 грн.
← купити
Ручний відпарювач для одягу потужність 1200 Вт Steam Brush BITEK BT-1325R Пароочисник ручний на 160 мл
Rozetka.ua (Київ)
1 068 грн.
← купити
Ручний відпарювач-праска 2 в 1 BITEK BT-1325R (1200 Вт, 160 мл) Червоний
Rozetka.ua (Київ)
739 грн.
← купити
Отпарювач ручний BiTEK Steam Brush BT-1325R 1200Вт 150мл 3 режими вертикальне горизонтальне
Rozetka.ua (Київ)
740 грн.
← купити
Ручний відпарювач BITEK BT-1325R 1200 Вт Steam Brush вертикальний горизонтальний відпарювач для одягу 3 режими 160 мл компак
Rozetka.ua (Київ)
1 049 грн.
← купити
Ручний відпарювач BITEK BT-1325R 1200 Вт вертикальний горизонтальний відпарювач для одягу пара праска 4 в 1 компактний відпа
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Ручний відпарювач для одягу потужністю 1200Вт Steam Brush BITEK BT-1325R Паровий очищувач ручний на 160 мл
Rozetka.ua (Київ)
695 грн.
← купити
Ручний відпарювач для одягу потужність 1200Вт Steam Brush BITEK BT-1325R Пароочисник ручний на 160 мл
Rozetka.ua (Київ)
676 грн.
← купити
Ручний відпарювач для одягу 1200Вт Steam Brush BITEK BT-1325R Паровий очищувач ручний на 160 мл
Rozetka.ua (Київ)
900 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати BiTEK BT-1325, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: відпарювач одягу BiTEK BT-1325. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на відпарювач одягу BiTEK BT-1325 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія