шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни19Опис Відгуки  Обговорення  Корисне13Аксесуари
Купити зарядна станція BLUETTI Elite 300 за ціною від 64900 грн.
Відео 11Фото 18

Характеристики та опис BLUETTI Elite 300

Дисплей; Блок живлення: вбудований у корпус; Синхронізація зі смартфоном: Bluetooth та Wi-Fi; Циклів зарядки: 6000; Ємність батареї (Вт*год): 3014.4; Тип акумулятора: LiFePO4; Вхідний порт ХТ60; Від сонячних панелей; Дод. порти: XT60 (12 В / 30 А); Авто-прикурювач вихід; Потужність (Вт): 140; Сила струму: 5 A
Комплектаціязарядна станція
Номінальна потужність2400 Вт
Пікова потужність4800 Вт
Форма вихідного сигналусинусоїда (PSW)
Функція ДБЖ
Час перемикання на батарею10 мс
Виходи
Розеток (230 В)2 шт.
USB-A2 шт.
5В/3A
15 Вт
USB-C2 шт.
5 A
140 Вт / 100 Вт, 140 Вт /
Авто-прикурювач вихід / 12 В / 10 A /
Дод. портиXT60 (12 В / 30 А)
Входи (зарядка станції)
Від сонячних панелей
Вхідний порт ХТ60 / 12 – 60 В / 22 А /
Батарея та час зарядки
Тип акумулятораLiFePO4
Ємність батареї3014.4 Вт*год
Циклів зарядки6000 / DOD 80% /
Час зарядки (розетка) 78 хв / 0 – 80% /
Час зарядки (сонячна панель) 246 хв
Потужність зарядки (розетка)2300 Вт
Потужність зарядки (сонячна панель)1200 Вт
Загальне
Синхронізація зі смартфономBluetooth та Wi-Fi
Блок живленнявбудований у корпус
Дисплей
Ручка для перенесення
Температура експлуатації0 °C ~ +40 °C
Габарити366x305x297.5 мм
Вага26.3 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
3 kWh in a compact package: Powerstation Bluetti Elite 300 review - NotebookChec
Bluetti Elite 300 review: More power in a smaller body
BLUETTI Unveils Elite 300: The Most Compact 3kWh Portable Power Station
від 64 900  до 77 501 грн.
Зарядна станція BLUETTI Elite 300
Justbuy.com.ua (Київ)
69 999 грн.
← купити
Зарядна станція BLUETTI Elite 300 ELITE300
GRO (Київ)
65 979 грн.
← купити
Зарядна станція BLUETTI Elite 300 2400W
Touch (Дніпро)
67 999 грн.
← купити
BLUETTI Elite 300
Megadom.net (Дніпро)
64 900 грн.
← купити
BLUETTI Elite 300
Tehnomart.com (Київ)
76 316 грн.
← купити
Зарядна станція Bluetti Elite 300
Openshop.ua (Київ)
74 424 грн.
← купити
Зарядна станція Bluetti Elite 300
Sota.store (Київ)
65 520 грн.
← купити
Зарядна станція BLUETTI Elite 300
Freephone.in.ua (Київ)
66 480 грн.
← купити
Зарядна станція Bluetti Elite 300
Zhuk.ua (Київ)
69 930 грн.
← купити
Зарядна станція BLUETTI Elite 300
Smartmag.biz.ua (Львів)
65 291 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати BLUETTI Elite 300, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядна станція BLUETTI Elite 300. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядна станція BLUETTI Elite 300 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія